Сувенірна продукція – виготовлення рекламно-сувенірної продукції з логотипом оптом та на замовлення | Принтмаркет

Корпоративні сувеніри для вашої компанії

Рекламно-сувенірна продукція у Києві

Друкарня “Принтмаркет" вже другий десяток років працює на українському ринку сувенірно-поліграфічної продукції і на сьогоднішній день є однією з найбільших та найвідоміших компаній із виробництва та брендування сувенірів. Наша сувенірна продукція включає різні рекламні та корпоративні аксесуари та гаджети вищої якості, розраховані на будь-який смак, будь-який бюджет і будь-який PR-захід.

Ми співпрацюємо на багатьох рівнях з компаніями з багатьох галузей: з державними та приватними установами, зі школами та університетами, з банками та автомобільними корпораціями, з меблевими, продуктовими та косметичними фірмами, з театрами та торгово-розважальними центрами, та з багатьма іншими. /p>

Чому клієнти звертаються саме до Прінтмаркету:

  • Висока якість роботи та сервісу є нашим основним завданням щодо клієнта;
  • Єдина згуртована команда, де кожен – професіонал своєї справи та відповідає за свою ділянку роботи;
  • Повна клієнтоорієнтованість та створення комфортних відносин з кожним замовником;
  • Творчий колектив, вітаємо самовдосконалення і завжди знаходимося у пошуку нових рішень;
  • У нас можна замовити оригінальні корпоративні сувеніри, креативні бізнес подарунки та нестандартну рекламну поліграфію – ми з радістю беремося за виконання складних завдань;
  • Ми працюємо на результат і цінуємо свою репутацію.

Сувенірна брендована продукція

Ми знаємо, що кількість передових технологій на ринку, які створюють рекламні принти, може спантеличити наших клієнтів і створити проблему з вибором правильної техніки. Ось чому ми кожному клієнту надаємо індивідуальні вичерпні консультації щодо методів брендування та вибору сувенірної продукції для конкретно його заходу. Ми робимо все можливе, щоб кінцевий результат завжди приносив задоволення замовнику, а рекламні гаджети, замовлені в Принтмаркет, гідно представляли фірму клієнта.

Правильний вибір сувенірів та методу брендування залежить від матеріалу, з якого виготовлено рекламні предмети. І він дуже важливий, тому що тільки в цьому випадку друк логотипу або іншого зображення може бути якісним, довговічним та естетичним.

Сувенірна продукція з нанесенням логотипу, виготовлена ​​в нашій компанії, завжди високої якості, тому наші товари та послуги користуються популярністю серед клієнтів. Крім того, ми завжди пропонуємо привабливі акції та знижки, які допомагають заощаджувати бюджет замовників.

Завдяки власному парку інноваційних поліграфічних верстатів та друкарні, ми можемо запропонувати сувенірну продукцію оптом та доступні ціни.

Виберіть спосіб реклами

Кожна галузь унікальна, але залежить від ефективної маркетингової діяльності. Щоб допомогти нашим клієнтам знайти гаджети, які найкраще відповідають їхньому баченню власного бренду та відповідають їхнім компаніям, Принтмаркет має великі можливості.

Асортимент налічує понад 2000 пропозицій та постійно розширюється. А ми стежимо за модними тенденціями і намагаємось завжди бути на гребені популярності, пропонуючи нашим клієнтам лише актуальні, кративні та стильні товари.

Універсальні ідеї для Вашого бізнесу

Існують рекламні сувеніри, які підходять для всіх сфер людської діяльності. Особливо якщо це сувенірна продукція для корпоративних клієнтів. Ідеальним прикладом є завжди популярні металеві та пластикові кулькові ручки з логотипом. Але не лише вони. Серед канцелярського приладдя можна вибрати кілька різних альтернативних товарів, які також завжди модні, популярні і, як і раніше, є рекламними подарунками, корисними в кожному офісі. Наші рекламні олівці та чашки, календарі та блокноти, годинники, парасольки, магніти, брелоки, як і ручки, ідеально вписуються у цей приклад.

Окрім офісних гаджетів у нас є великий список універсальних рекламних сувенірів, які можна успішно використовувати як роздатковий матеріал під час піар-акцій для вдалого просування формених товарів та послуг. Ті клієнти, для яких чистота екології та захист навколишнього середовища не порожні слова, напевно, будуть раді нашим екологічним товарам, створеним зі 100% чистої сировини – із перероблених вторматеріалів. Що ми їм пропонуємо? Створені з універсального крафт паперу та картону паперові пакети, візитки, листівки, листівки, плакати та навіть крафтові кулькові ручки та олівці у натуральному дерев'яному корпусі. У друкарні Принтмаркет багато еко товарів!

Персоналізація підходить для всіх

Сувенірна корпоративна продукція завжди у тренді. Для подальшої персоналізації маркетингового повідомлення, якее Ви хочете послати клієнтам або діловим партнерам, ми пропонуємо робити ставки на наймодніші гаджети сезону з печаткою логотипу, такі як рекламні рюкзаки та сумки для покупок, рекламні бейсболки та футболки, запальнички та зарядні пристрої, ноутбуки та футляри. Ці гаджети для відпочинку або ділових поїздок будуть корисні в будь-який час і в будь-якому місці, де потрібна впізнаваність Вашої компанії, а також забезпечать, щоб показ бренду справді був ефективним.

У світі рекламних сувенірів все динамічно та гнучко, і як досвідчений виробник такої великої кількості різних гаджетів, ми найкраще знаємо, які з них запропонувати компаніям, орієнтованим на успіх. Все просто: ваш успіх – це наш успіх, тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб наша пропозиція та сувеніри були найбільш повним відображенням Вашої компанії.