Друк дипломів, грамот, сертифікатів у Києві | Принт Маркет

Друк дипломів та грамот

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Напевно, не існує таких людей, які б не отримували грамоти, дипломи, медалі та інші нагороди, що вручаються за певні досягнення у спорті, творчості, навчанні чи роботі. Дипломи та грамоти важливі для кожної людини, незалежно від віку та роду діяльності, тому що вони наголошують на перемозі, відзначають унікальні знання, силу, вміння. Прінт Маркет пропонує якісний повнокольоровий друк дипломів Київ. Адже диплом чи грамота не лише задовольняють у здорових дозах людське честолюбство, а й допомагають при влаштуванні на роботу, для просування кар'єрними сходами, служать стимулом для подальшого розвитку. Друк грамот у нас – це гарантія отримання справді красивого документа, що запам'ятовується, що підтверджує ваші перемоги.

Замовити друк та дизайн дипломів

Замовити друк та дизайн дипломів у Прінт Маркет можна за допомогою нашого онлайн сервісу в Інтернеті. Ви зможете одразу заповнити форму замовлення, відзначивши в опціях ті категорії, які хотіли б бачити у готовій продукції. Друк дипломів відбувайся на щільному глянсовому сніжно-білому крейдованому папері 350 г/м2, формат А4 (210х297 мм). Якість друку відмінна, з фотографічною чіткістю деталей та повнокольоровою передачею всієї палітри кольорів. Друк диплому ми виготовляємо з одного боку.

Замовити друк та дизайн грамот також можна за телефонами (044) 229-5323 та (063) 807-8943 та по-мейлу info@printmarket.in.ua. Наші досвідчені дизайнери створять для вас кілька варіантів макета грамоти відповідно до ваших потреб та смаків. За бажання ви самі можете створити макет для друку, з умовою, що він точно відповідатиме всім вимогам до макету, які можна вивчити на сторінці продукту у вкладці «Для дизайнера».

Рамки для дипломів та грамот

Щоб мати можливість відразу повісити диплом або грамоту на стінку або поставити на полицю, Принт Маркет пропонує додаткову послугу – оформлення відмітних документів у рамках. Залежно від уподобань та стилю інтер'єру приміщення, де висітиме диплом або грамота, можна вибрати рамку з натурального або забарвленого дерева, із пластику або з металу. Але в будь-якому випадку – ваш диплом або грамота в рамці виглядатиме вражаюче.

Ми рекомендуємо звернутися до Принт Маркет для друку та дизайну дипломів та грамот, тому що робота з нами має безліч переваг:

  • Зробити замовлення можна легко та швидко будь-яким способом: онлайн на нашому сервісі, за допомогою телефонів або електронної пошти.
  • Якісна консультація наших менеджерів допоможе прийняти правильне рішення та зробити замовлення.
  • У нас великий вибір різних варіантів, здатний задовольнити навіть дуже вимогливих клієнтів.
  • Комплексне обслуговування – запорука нашого успіху: ви в одному місці замовляєте дизайн, виготовлення диплома або грамоти та оформлення його в рамку.
  • Ми контролюємо виконання замовлення на кожній стадії виробництва, що повністю виключає створення неякісного продукту.
  • Доставка готового замовлення  Київ та Україна завжди здійснюється точно в строк за допомогою кур'єрів або Нової пошти, незалежно від міста, в якому ви перебуваєте.
7966

людина сьогодні переглянули цю категорію