Друк флаєрів. Замовити виготовлення флаєрів | Принт Маркет

Друк флаєрів

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Одним з найпопулярніших і універсальних інструментів реклами сьогодні є флаєр. Невеликий яскравий барвистий листок і декілька рядків цікавого тексту привертають увагу сучасних, вічно поспішаючих людей більше, ніж довгі брошури з численними дослідженнями та доказами. Флаєри роздаються на вулицях і в торгових центрах, в метро та кінотеатрах, поширюються на виставках та презентаціях. Їх використовують у малому, середньому і великому бізнесі. Принт Маркет готовий взяти на себе повний цикл виготовлення флаєрів для вас від самого початку (дизайнерської ідеї) до кінця (друку, упаковки і доставки), незалежно від того, де ви знаходитеся на карті України.

Флаєр і єврофлаєр: історія та відмінності

Виникли флаєри порівняно нещодавно, у кінці XVIII століття, в епоху великого прогресу і промислових революцій. У ті роки активно почали розвиватися всі галузі промисловості, ручну працю поступово витісняла механізація процесів. Конкуренція між виробниками однакового товару росла не по днях, а по годинах. Реклама отримала поштовх у розвитку і стала нагальною потребою. У газетах і журналах з'явилися рекламні оголошення, а стіни будинків, паркани та вітрини були прикрашені рекламними плакатами. Листівки, спочатку рукописні, а потім і надрукувані друкарським способом, незабаром теж наповнили промислові центри. Революційно настроєні робітники відразу зрозуміли цінність листівок для своєї діяльності, і незабаром листи із закликами до боротьби з експлуататорами стали їх зброєю. Але роздавати їх було небезпечно, тому стопки листівок просто залишалися посеред вулиці, на лавках або дахах будинків, а вітер розносив їх по місту. Від слова «flyer» («літун, що летить») і стався «флаєр». З тих часів і до сих пір флаєри часто поширюються «летять»: під час війни їх скидали з літаків, сьогодні - на виставках і презентаціях красиві рекламні флаєри розкидаються з висоти іншими методами. Флаєри можуть бути будь-якого розміру і формату - А6 (105х148 мм), А5 (148х210 мм), А4 (210х297 мм), зі згином або без. Але найзручніший і найбільш використовуваний у всьому світі розмір флаєра 100х210 мм, який називається єврофлаєр. Чим же він зручний? Даний розмір є ідеальним для всіх видів поширення: для роздачі в руки потенційним клієнтам і для адресної розсилки поштою, так як його розмір збігається з розміром поштового конверта міжнародного стандарту.

Принт Маркет може виготовити флаєр того формату, який ви побажаєте, але на думку наших клієнтів, хітом сезону вже багато років поспіль є єврофлаєр.

Друк флаєрів: особливості та секрети

Для виготовлення єврофлаєрів ми використовуємо декілька видів паперу, який відрізняється щільністю: 100 г/м², 130 г/м², 170 г/м² і 350 г/м². Щоб правильно вибрати папір для флаєрів, слід знати, для якої цільової аудиторії призначена дана реклама, а також де і як вона буде поширюватися. Наприклад, якщо вам потрібно оповістити велику кількість населення про відкриття виставки або про початок розпродажу, то вам знадобиться кілька тисяч флаєрів, які будуть лунати у місцях найбільшого скупчення людей. Значить, найбільш правильним буде вибрати для таких листівок тонкий якісний крейдований папір з найменшою щільністю, тобто 100-130 г/м². Він як раз призначений для друку великих і дуже великих тиражів. Крім того, ціна найтоншого паперу для флаєрів настільки невисока, що доступна навіть фірмам з невеликим бюджетом. Для тиражів середньої величини краще використовувати папір із середньою щільністю: 130 г/м² або 170 г/м². Папір 130 г/м² у нас найпопулярніший, так як у ньому ідеально поєднується висока якість і низька ціна. Папір 170 г/м² ми називаємо «золота середина», оскільки він може використовуватися і для виготовлення простих флаєрів великими тиражами, і для шикарних флаєрів тиражем у кілька сотень примірників. Ну, а для дорогих іменних флаєрів і флаєрів VIP-класу з постдрукарською обробкою найкращим варіантом буде замовити папір з найбільшою щільністю 350 г/м². Друк флаєрів на папері будь-якої щільності у нас повнокольоровий, двосторонній, з фотографічною точністю деталей. Для того, щоб виділити ваші листівки з маси подібних, ми пропонуємо іміджеву друкарську обробку, на вибір: матову або глянцеву, двосторонню або односторонню ламінацію, а також вибіркове лакування окремих деталей зображення (гібридний друк TWIN SPOT). Креативності та функціональності флаєрам додасть метод перфорування, що дозволяє відокремити на ньому відривний купон, який, наприклад, надасть знижку на наступну покупку або стане запрошенням на виставку або презентацію.

Переваги виготовлення флаєрів у Принт Маркет

Чому ми радимо замовити виготовлення флаєрів у Києві у Принт Маркет:

  • Наші клієнти після оформлення замовлення ні про що не замислюються, тому що ми здійснюємо комплексне обслуговування - від дизайну до доставки.
  • У нас використовуються тільки імпортні фарби та папір, що гарантує друк флаєрів відмінної якості. А процес виготовлення поліграфії на кожному етапі контролюють досвідчені майстри.
  • Наші невисокі ціни знизяться ще більше, якщо ви замовите тираж від 1000 штук.
  • Ми надрукуємо для вас двосторонні флаєри за ціною односторонніх.
  • Ми пропонуємо обслуговування, якість продукції та логістику найвищого професійного рівня. Ми зробимо все можливе, щоб наступного разу ви відразу зверталися тільки до нас.

Як швидко і без проблем замовити флаєри в Києві?

На нашому сервісі онлайн можна без проблем і у будь-який час доби оформити замовлення самостійно. Також наші телефони та електронна пошта до ваших послуг (див. Контакти). При відсутності у вас готового макету наші професійні художники допоможуть вам і створять для вашого майбутнього флаєра індивідуальний дизайн. Друк тиражу проводиться за 2-5 робочих днів, але ми готові виконати ваше замовлення навіть протягом 1 дня. Оплата і доставка замовлення можлива декількома способами, які ми рекомендуємо обговорити з менеджером під час оформлення замовлення. Якщо ваша компанія знаходиться не у Києві - не хвилюйтеся. Принт Маркет працює з усіма містами країни: Одеса, Суми, Дніпро, Рівне, Чернівці та будь-які інші населені пункти завжди вчасно отримують своє замовлення!

9761

людина сьогодні переглянули цю категорію