Хенгери. Друк та виготовлення дорхенгерів в Києві | Принт Маркет

Хенгери

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Хенгери – рекламні листівки на двері

Хенгер – це листок з інформацією рекламного змісту, що має невеликий, акуратний отвір у вигляді гачка, за який його можна було б повісити. У сучасному маркетингу хенгери використовуються як дуже ефективний та успішний рекламний хід для просування товару чи послуги.
Зазвичай хенгери вішаються на ручки дверей, автомобілів, предметів меблів або на будь-який товар, який має за що його зачепити. Тобто хенгери на двері є рекламними листівками. Яскраві та барвисті хенгери в Києві можна замовити у нас, в компанії Прінт Маркет. Вони завжди привертають увагу і обов'язково приваблять ваших потенційних покупців, що, безсумнівно, допоможе вам розширити клієнтську базу.

Друк хенгерів в Прінт Маркет робиться якісно і цілком доступно за ціною. Ми пропонуємо хенгери на щільному папері товщиною 130 і 350 г/м2, розмір 90х200 мм з висіканням. Повнокольорова та фотографічна чіткість друку хенгерів можлива з однієї або двох сторін – за вашим бажанням. На вартість кількість запечатаних сторін не впливає.
Хенгери на більш щільному папері служать довше, тому рекомендуються для багаторазового або тривалого використання, а хенгери на папері краще використовувати для промо-акцій або короткочасно. У будь-якому випадку, для друку ми використовуємо білий крейдований папір та витратні матеріали найкращих європейських виробників.

Виготовлення хенгерів у Києві

Виготовлення хенгерів займає близько 5 днів. Технологія виготовлення хенгерів наступна: спочатку на аркуші великого формату проводиться друк відповідно до макету, потім – висікання за потрібним контуром. До речі, ми пропонуємо два варіанти висікання, які кожен клієнт може вибрати на нашому сайті.
Також, за бажанням замовника, на хенгер можна нанести перфорацію, щоб на відривній частині помістити вашу контактну інформацію, візитку, картку лояльності або купон на знижку. Таке суміщення можливе, тільки про це необхідно попередити менеджера під час оформлення замовлення.
Дизайн хенгерів вам можуть допомогти зробити наші професійні художники-дизайнери. Вони врахують усі ваші побажання та зроблять справжній твір рекламного мистецтва. А якщо ви маєте готовий макет хенгерів – ndash; ми швидко та якісно надрукуємо весь тираж.

Гарні та ефективно працюючі рекламні листівки хенгери (Київ) замовити просто: для цього потрібно зателефонувати до нашої компанії. Варіанти оплати та доставки вам повідомить менеджер. Врахуйте, що готівку ми не приймаємо.
Якщо ви знаходитесь не в Києві, то для нас це не проблема: ми доставляємо замовлення в будь-який населений пункт України, чи то велике місто: Харків, Львів, Одеса, Дніпропетровськ чи будь-яке інше, чи невелике село в області.< /p>

3707

людина сьогодні переглянули цю категорію