Друк та виготовлення меню для ресторанів, кафе в Києві | Принт Маркет

Друк меню

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Друк меню в Києві

Мережі меню – один із популярних продуктів у поліграфії Print Market. Ми впевнені, що економити на друку меню ресторани та кафе однозначно дозволити собі можуть. І в цьому ми сподіваємось Вам допомогти. Навіщо замовляти друк меню в Києві на товстому, дорогому папері – якщо через 2-3 тижні, таке меню перетворюється на «затягнений» шматок паперу.

Ми пропонуємо друк меню сетів. Це розмір А3, досить зручний у користування (наприклад, якщо потрібно заселити стіл), на сеті такого розміру можна розмістити всю інформацію про меню і що важливо, печатка сетів меню такого розміру – оптимальний варіант за ціною. Ви можете замовити друк меню мережі двох видів: на офсетному папері 80 г\м2 і на коричневому крафт папері. Висока якість друку гарантується сучасним обладнанням, яке ми використовуємо під час друку меню, нашими фахівцями та нашою любов'ю до нашої професії. Дуже часто, разом із меню замовляю друк та виготовлення рекламних флаєрів, меню холдери, тейбл-тенти.

Якщо Вам необхідний дизайн меню – наші дизайнери зроблю його згідно з Вашими побажаннями. Замовляючи друк меню сетів на сервісі PrintMarket, Ви отримуєте продукцію відмінної якості. Ми використовуємо найновіше обладнання та контролюємо кожен етап виготовлення продукції. Якщо час «підтискає» і вже сьогодні Вам потрібні готові мережі, друк може бути виконаний у максимально стислий термін. В середньому, залежно від тиражу меню, виготовлення може тривати 2-3 робочі дні. Адреси, за якими можна замовити дизайн та друк меню сетів: Київ, вул. Панаса Мирного 26, офіс 1.

3954

людина сьогодні переглянули цю категорію