Наклейки. Друк наклейок та стікерів у Києві. Замовити наклейки та стікери | Друкарня Принт Маркет

Наклейки та стікери

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Друк наклейок та стікерів у друкарні Принтмаркет

Щоб виділити групу товарів у магазині або привернути увагу до продукції зі знижкою, у рекламно-інформаційному маркетингу використовують особливу поліграфічну продукцію. Наклейки – це спеціальні маркери з паперу або плівки на основі клею. Принт Маркет вже понад три роки займається виготовленням наклейок будь-якої складності для клієнтів з усієї України: Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Львів та інші великі та дрібні міста замовляють їх у нас для своїх магазинів, ресторанів, кафе, автосалонів та перукарень. Ми також друкуємо новорічні наклейки на спеціальному обладнанні нашої друкарні та використовуємо лише найкращі матеріали, які закуповуємо в Європі. Цифровий друк наклейок на товар може бути будь-якого розміру, включаючи різні варіанти застосування: наклейки на скло, на конверт, у вигляді візиток, стікерів, етикеток для продуктів та величезні рекламні плакати на плівці Оракал для вітрин, а також замовити великі наклейки у ванну або дитячу кімнату.

Фірмові наклейки на замовлення

Сьогодні практично кожна поліграфічна компанія пропонує брендовані наклейки традиційних форм: квадрат, прямокутник, коло. У нас для їх виготовлення використовуються 2 види якісної вінілової плівки: Ritrama  та Oracal. Але особливо вимогливі клієнти хочуть бачити свої вінілові наклейки оригінальними та неповторними. Саме тому нещодавно в Прінтмаркет з'явилися нові креативні варіанти дивовижної краси: це сріблясті та золотисті Gold/Silver, а також прозорі прямокутні та фігурні.
Металізовані наклейки з логотипом брендовані на замовлення під золото та срібло виглядають шикарно та дорого, дуже привабливі для потенційних клієнтів, а служать навіть довше, ніж звичайні. На таких спеціальних наклейках можна помістити ваш логотип або слоган, важливу інформацію або рекламу, або просто гарне зображення – у будь-якому випадку повз таку красу не пройде жоден покупець.
Прозорі наклейки – ідеальний варіант для складних дизайнерських проектів, де можна замовити друк наклейок, що самоклеються, з логотипами брендів і компанії недорого. Такий варіант чудово підходить для складних зображень з безліччю тонких красивих деталей, з рукописними шрифтами і ажурними орнаментами. У виготовлення прозорих наклейок є свої складності та секрети, які потребують більшого часу та вміння. Наприклад, обладнання для різання (плотер) слід налаштовувати індивідуально для кожного розміру. Також фігурна форма дає можливість розмістити стікери не тільки на рівних поверхнях, а й на вигнутих, без деформації зображення: на кутах меблів або комп'ютерного обладнання, на круглих ручках дверей або на вигнутих меблях. Майстри Прінт Маркет мають високий професіоналізм для того, щоб виконати найскладніше замовлення.

Чому маркетологи радять використовувати стікери?

Роль наклейок і стікерів у маркетингу часто недооцінюють. Багато компаній вважають, що наклейки виглядають дешево, а це, у свою чергу, може негативно позначитися на іміджі компанії чи бренду. Але це помилкова думка. Якщо продукт створений за всіма правилами, ви будете здивовані, як багато він може зробити для просування бренду і розширення бізнесу. Ось невеликий список корисних властивостей наклейок і наклейок:

1. Різноманітне розміщення. Вони універсальні з погляду розміщення. Де замовити наклейки для ноутбука, наклейки для щоденника та щоденника, наклейки на телефон (айфон), наклейки на одяг, наклейки на авто, мопед (скутер), мотоцикл, для сноуборду, і навіть іменні наклейки на велосипед bmx. Немає такої площини та платформи, де їх не можна було б розмістити.

2. Лаконічність інформації. Через невеликий розмір наклейка містить найпотрібнішу, ключову інформацію, яка відразу впливає на потенційну аудиторію і в результаті – підвищується ймовірність продажу.

3. Виробництво наклейок, економічність матеріалу та низька ціна. Однією з найбільших переваг наклейок та етикеток є їхня невисока вартість. Це найдешевший і найдоступніший метод донесення потрібної інформації до ваших клієнтів.

4. Довгострокова дія. Низька вартість дозволяє надрукувати наклейки з логотипом невеликим тиражем, щоб використовувати у майбутньому.Якщо ви друкуєте етикетку, яку можна розмістити на будь-якій вашій продукції, ви можете відразу надрукувати великий тираж за відносно низькою ціною. Наклейка, що сприяє просуванню вашого товару чи послуги, може бути використана протягом тривалого терміну в кількох рекламних компаніях.

Наклейки на замовлення в Україні з логотипом фірми

Рекомендуємо замовити рекламні наклейки з логотипом в Україні, тому що вони мають безліч незаперечних переваг:

  • Ми можемо запропонувати нашим клієнтам будь-якої форми та будь-які розміри: найменші в асортименті від 25х50 мм і до 70х100 мм. Середній розмір представлений форматами А6, А5 та А4, а найбільші наклейки, плакатні, можуть бути надруковані у форматах А3, А2, А1 та А0.
  • Друк на самоклеючому папері (паперових наклейок), а також на плівках Оракал, Ритрама.
  • Круглі наклейки з лого друкуються на білій плівці Ritrama розміром від 30 мм до 70 мм у діаметрі.
  • Наклейки брендовані Gold/Silver можуть бути прямокутними або квадратними, розмір довільний, з наступною ламінацією.
  • Прозорі наклейки виготовляються методом повнокольорового друку СМУК+білила.
  • Постдрукарське оформлення: матова або глянсова ламінація на вибір.
  • Будь-який вид однаково добре і довгостроково працює в приміщеннях і на вулиці: вінілова плівка має високу стійкість до агресивних природних явищ – снігу, дощу, вітру, сонячних променів, спеки та морозу.
  • Друкуємо трьома способами: цифровий друк – якщо тираж до 1000 штук, офсетний друк наклейок – при тиражі 1000 та більше штук. Для великих форматів (А3, А2, А1 і А0) пропонується широкоформатний друк великих розмірів і різання тертерів наклейок з вирубкою і контурною різкою.
  • Друк кольорових наклейок відмінної якості в Києві за доступною ціною.
  • Виготовлення та друк рекламних наклейок на замовлення в Україні займає зазвичай 2-4 дні. Є опція «Термінове виготовлення наклейок» зі штрих-кодом, коли тираж виготовляється протягом кількох годин (програма SOS), а також є можливість замовити прикольні наклейки для стікербомбінгу зі своїм малюнком та дизайном.

Друк наклейок на замовлення зі своїм логотипом

Щоб замовити наклейки в Києві недорого і швидко, радимо зробити це через нашу друкарню. Ви можете ознайомитись на сайті з усіма видами послуг та вибрати опції, які відповідають вашим вимогам, наприклад замовити друк наклейок оптом чи терміновий друк на плівці у Києві. Якщо ж вам треба поспілкуватися з менеджерами та з'ясувати деякі питання, то чекаємо на ваші дзвінки та листи на і-мейл (координати є на сторінці сайту). А ми зобов'язуємося оперативно проконсультувати, виготовити та доставити ваше замовлення до будь-якого населеного пункту України. Ми також можемо запропонувати весь комплекс послуг з виготовлення наклейок: від створення макета (дизайн) до друку, порізки, упаковки та доставки до Вашого офісу на Поділ, Оболонь, Печерськ, Дорогожичі, Нивки, лівий берег, центр та інші райони Києва. При необхідності – професійна розробка дизайну у повній відповідності до ваших уподобань та уподобань. Після надання кількох варіантів, ви оплачуєте лише один – той, що підпишіть до друку. Також наші менеджери ознайомлять вас із кількома варіантами оплати та доставки готової продукції. Пам'ятайте – готівки ми не беремо!

30953

людина сьогодні переглянули цю категорію