Планінги. Друк планінгів у Києві | Типографія Принт Маркет

Друк планінгів

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Завдяки нашим планінгам Ви зможете краще розпоряджатися своїм часом і часом людей, пов'язаних з Вами. Наші планінги допоможуть краще підготувати і використовувати час і ресурси, необхідні для діяльності Вашої компанії. Плани, розписані чітко і ясно, стануть керівництвом до дії, гармонізують Вашу ділову й особисте життя, допоможуть зрозуміти напрямок розвитку Вашого бізнесу. Якісно надрукований красивий планинг стане обов'язковим аксесуаром Вашого робочого столу і Вашим незамінним діловим помічником. Також, планінги з Вашим логотипом будуть відмінним подарунком партнерам і колегам, і зможуть цілий рік нагадувати їм про Вашу компанію.

Виготовити планінги в друкарні Принт Маркет

Перший вид планінгів, які пропонує Принт Маркет, виготовлені в форматі А3, другому за популярністю в світі. Розмір 420х297 мм є дуже зручним для роботи. Блок планінга складається з 50 або 100 листів білосніжного офсетного паперу. Товщина у паперу невелика - 80 г/м², але він дуже якісний і дає можливість відмінно надрукувати на ньому Ваш логотип або інше зображення в 1, 2, 3 фарби або повнокольорово. Друк ми робимо тільки з одного, лицьового боку. Листки у планінгах проклеєні з одного боку, тому їх легко можна відірвати.

Другий вид планінгів являє собою особливу модель X SIZE, розмір його 105х297 мм. Ця модель має обкладинку і підкладку з щільного крафтового картону. Друк можливий на обкладинці з обох сторін, підроблених без друку. Внутрішній блок складається з 60 аркушів тонкого офсетного паперу. Колір листків Ви можете вибрати: білий або кремовий, кольоровість друку на них - також за Вашим вибором: повнокольоровий або в 1-3 кольори. Планінг збирається на кольоровій металевій Wario-спіралі.

Хочете замовити друк, виготовлення і доставку планінгів?

Новітнє обладнання та провідні фахівці Принт Маркет гарантують швидке виготовлення і високоякісний друк планінгів. Матеріали для виробництва ми вже давно закуповуємо у їх безпосередніх виробників в країнах ЄС. Якщо необхідно, дизайн планінгів Вам допоможуть зробити наші висококласні дизайнери. Самостійно заповнити заявку на виготовлення тиражу Ви можете онлайн на сторінках нашого інтернет-магазину. Там же можна знайти телефони та імейл, за якими наші фахівці нададуть Вам консультацію по усім додатковим питанням. Ми працюємо без винятку з усіма містами України, і завжди точно вчасно, не порушуючи домовленостей, доставляємо готові замовлення. У своєчасної логістиці нам допомагають кур'єри і Нова пошта.

3561

людина сьогодні переглянули цю категорію