Запальнички з логотипом - друк, виготовлення, доставка Принт Маркет

Запальнички з логотипом

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Запальнички з логотипом, важливий рекламний інструмент під час проведення різноманітних маркетингових заходів: рекламних акцій та розіграшів, виставок, конференцій, тренінгів серед великої кількості потенційних споживачів прийнято масово поширювати різну сувенірну продукцію. Для цього вибирають дешеві, але практичні товари, які підходять під нанесення логотипу компанії. Запальнички з логотипом, мабуть, посідають друге почесне місце серед найпопулярніших та найулюбленіших публікою сувенірів. Вони затребувані дорослими чоловіками та жінками різного віку та соціальних верств. Але запальнички з нанесенням також можуть стати чудовим корпоративним подарунком колегам або приємним презентом партнерам, а безперервне перебування логотипу на очах великої кількості людей працює на ваш бренд, роблячи його незабутнім та відомим.

Друк логотипу на запальничках

Принт Маркет пропонує зручні та красиві фірмові запальнички під нанесення логотипу, які із задоволенням будуть використовувати споживачі. Друк на запальничках проводиться на найкращому та сучасному обладнанні якісними барвниками, закупленими у наших давніх постачальників із країн ЄС. Нанесення логотипу на запальнички можливе в один або два кольори. Наша дизайнерська група підбере кольори у повній відповідності до корпоративної гами вашої компанії, щоб сувеніри, що розповсюджуються, були презентабельними і відповідали корпоративному стилю.

Кременеві запальнички

Серед кишенькових запальничок кремнієві газові запальнички вважаються одними з найнадійніших. Принцип їх роботи дуже простий. це механічне тертя коліщатка із зубчиками об шматочок кремнію, в результаті якого виникає іскра. Вони бувають з відкидним верхнім кришечкою або без неї. При відкиданні кришечки відбувається одночасна автоматична подача газу. Щоб висікти іскру в запальничці без кришки, потрібно натиснути на особливий важіль. На кремнієві запальнички також можна нанести логотип друк якого буде якісним та яскравим.

Запальнички п'єзо

Для того, щоб запалилася п'єзо запальничка, не потрібен кремній. Тут іскра утворюється від удару в п'єзопластинку, коли виникає електричний заряд. Сьогодні запальнички п'єзо найбільш затребувані на ринку, а нанесення на запальнички робить їх помітним креативним маркетинговим ходом у рекламі вашої компанії. Принт Маркет реалізує пластикові запальнички відмінної якості, надійні та красиві, які служать довго та без перебоїв. Класична модель запальнички має досить велику площу для друку, що дає можливість помістити логотип або інше зображення на обидві сторони.

Замовити запальнички з логотипом Київ та Україна

Ми гарантуємо якісний друк на запальничках + ціна низька Київ та Україна. Наші офіси та друкарня розміщені у столиці, але для нас не проблема нанесення логотипу Одеса, Львів, Дніпро, Харків, Чернігів, Полтава. Замовити запальнички в Принт Маркет найлегше онлайн через наш сервіс продукції. Якщо у вас виникли питання, вам потрібна консультація або порада – зв'яжіться з нами у будь-який спосіб, на сервісі є наші координати: номери телефонів та адреса пошти. Виробництво запальничок з логотипом відбувається за 4 робочі дні. Доставка Київ та Україна без порушень термінів та домовленостей.
Постійні та оптові клієнти завжди можуть у нас розраховувати на знижки, пільги та спеціальні пропозиції.

4950

людина сьогодні переглянули цю категорію