Еко крафт-пакети з логотипом замовити у Києві. Друк на крафт-пакетах - Принт Маркет

Крафт-пакети з логотипом

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Еко крафт-пакети з логотипом  – це красиво та зручно

Турбота про чистоту екології та навколишнього середовища давно стала світовим трендом. Тому в останні десятиліття розвинені держави активно стимулюють світовий бізнес відмовитися від поліетиленової упаковки і перейти на новий 100% біорозкладний та екологічно чистий пакувальний матеріал. еко-пакети із крафту. Виробництво таких пакетів має безліч переваг, адже виготовлення крафту з вторинно переробленої сировини методом сульфатного варіння є безвідходним виробництвом і відбувається без виділення шкідливих продуктів, що забруднюють середовище. А в результаті виходить дуже міцна упаковка, яка відрізняється незвичайністю та креативністю, а служить значно довше, ніж звичні поліетиленові пакети.
Українська компанія Принт Маркет також дбає про збереження чистоти планети, тому пропонує надійні та стильні еко-пакети з логотипом, які є красивою та незабутньою рекламою для вашого бізнесу. Високі якісні показники та низька ціна паперових крафтових пакетів зробили їх хітом продажів у Прінт Маркет. Крафт пакети з логотипом, виготовлені в Прінт Маркет, є не тільки екологічно чистою, привабливою та дуже міцною упаковкою, але й відмінним рекламним сувеніром під час проведення маркетингових акцій, виставок, тренінгів, презентацій, конференцій та інших PR-подій.< /p>

Пакувальний матеріал – крафт. Що це таке?

Цей пакувальний матеріал з'явився в 90-х роках ХХ століття в країнах ЄС і на сьогодні є одним з найпопулярніших у світі. Упаковка з натурального крафта ідеально безпечна для навколишнього середовища, оскільки вона виготовляється з макулатурної вторинної сировини без застосування хімії, а тому розкладається швидко і без наслідків, як звичайне дерево. Варіння целюлози в сульфаті натрію із застосуванням його гідроксиду дає в результаті високоміцний якісний матеріал щільністю 90 г/м2; натурального коричневого (бурого) кольору. Крім незвичайно привабливого зовнішнього вигляду, матеріал має важливі характеристики: він не розмокає від вологи, дуже стійкий до розривів і дрібних механічних пошкоджень, відрізняється підвищеною міцністю та надійністю при транспортуванні вантажів і підлягає експлуатації набагато більший термін, ніж подібні пакувальні пакети з поліетилену. А чистота крафту з екологічної точки зору зробила його найпопулярнішою упаковкою навіть у медичній, косметичній та фармацевтичній промисловості. Також як тару крафт воліють використовувати в харчовій промисловості та для упаковки дитячих товарів та продуктів.

Друк рекламних еко-пакетів у Києві

Друк логотипу або малюнка на пакетах повнокольоровий, соковитий і яскравий, дво- або односторонній – на вибір замовника. Наше сучасне високотехнологічне обладнання дає можливість наносити на крафт будь-які зображення, логотипи та слогани, роблячи з еко-пакування ефективних рекламних агентів компанії. Але друк на еко-пакетах має деякі свої особливості: по-перше, зображення, логотип або картинку потрібно розміщувати, відступивши від верхнього краю 8 см та від усіх сторін по 1 см. На жаль, у місцях кріплення ручок друк неможливий. По-друге, відтінок фарби «PANTONE» у надрукованому вигляді може відрізнятись від зазначеного при макетуванні залежно від кольору пакета. Наприклад, через шар нанесеної фарби трохи просвічується коричневий колір натурального крафта. На білих пакетах відтінок фарби «PANTONE» не змінюється.
У нас великий вибір розмірів крафт пакетів – для дрібних, середніх та великих покупок. Є традиційні формати А5 (180х80х250 мм), А4 (230х100х320 мм) та А3 (330х160х420 мм), а є й спеціальні, наприклад розмір 150х80х200 мм дуже зручний для перенесення винних пляшок. Щоб збільшити обсяг, ми створили бічні вставки. Вони дозволяють вкладати в еко-пакети та плоскі презенти (картину, фоторамку, книгу), які мають об'єм (круглі, овальні та фігурні предмети). Прикрашені зображеннями та логотипами, такі еко-пакети можуть бути подарунковою упаковкою для ваших презентів. Для зручності перенесення пакети забезпечені крученими ручками з крученого паперу, міцно прикріпленими зсередини. Вони настільки міцні, що дозволяють переносити товари вагою 9 кг. Колір ручок можна підібрати в колір логотипу або колір корпоративної гами. До речі, крім природного бурого Прінт Маркет пропонує також білі та кольорові пакети. Різні кольори, форми та розміри крафтової упаковки дають можливість вибрати для бізнесу та особистого використання найбільш опттимальний варіант.

Переваги еко-пакетів від друкарні Принт Маркет

Основні переваги рекламного крафт пакету від Прінт Маркет:

  • Повна 100% екологічна безпека. Тому саме таку упаковку ми рекомендуємо для виробів косметичної та фармацевтичної промисловості, а також для дитячих товарів та харчових продуктів.
  • Висока повітропроникність – дуже важлива якість крафтової упаковки, яка дозволяє пакетам «дихати», а значить – надовго зберігати свіжість продуктів.
  • Стійкість до дрібних механічних пошкоджень і розтягування, до перепадів температур, спеки, сонця, вологи. Крафт пакети не розмокають від дощу та снігу, як звичайні паперові.
  • Контроль виробництва еко пакетів на всіх етапах, що гарантує високу якість та надійність упаковки. Друк на крафт пакетах здійснюється яскравими та міцними барвниками, які закуповуються у найкращих постачальників із Європи.
  • Крафт пакет з логотипом має невелику собівартість, а виглядає ефектно та вражаюче, тому ми рекомендуємо використовувати дану упаковку у своїх рекламних компаніях та PR-акціях.

Як легко та просто замовити крафт пакети

Щоб ми швидше приступили до друку вашого замовлення, ви можете оформити його самостійно за допомогою інтернет-сторінки, де розміщено наш сайт. Якщо вам потрібна консультація або порада, скористайтеся телефонами або поштою, які вказані на сайті. Купити оптом крафт пакети в Прінт Маркет вигідно: чим більше замовлення, тим нижча ціна одного екземпляра. Мінімальна кількість замовлення – 100 штук, максимальне – без обмежень. Ми виробляємо рекламні еко-пакети будь-якого кольору – бурі, білі, кольорові, з паперовими ручками, без ручок, від невеликих розмірів (15х80х200 мм) до формату А3 (320х140х425 мм). Розміщення нашого виробництва – Київ, але завдяки Новій пошті та кур'єрам ми своєчасно доставляємо замовлення до будь-яких міст України: до Дніпропетровська та Львова, до Одеси та Харкова, до Полтави та Луцька, а також до будь-яких невеликих населених пунктів. Наші менеджери готові кожному клієнту відповісти на всі питання, дати пораду та допомогти зробити правильний вибір. Для нанесення ви можете використовувати готовий макет або замовити створення макета нашій дизайнерській групі. Дизайнери подбають про вашу ідеальну рекламу на еко упаковці, а наш сервіс та доставку гідно оцінять найсуворіші клієнти. Принт Маркет гарантовано створить вам якісні, оригінальні та недорогі крафт пакети. Час та місце доставки, вказане вами при оформленні замовлення, ми не порушимо – можете бути впевнені.

7054

людина сьогодні переглянули цю категорію