Бірки для одягу. Виготовлення та друк бірок для одягу на замовлення | Принт Маркет

Бірки для одягу

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Бірки для одягу - рекламний агент і візитна картка будь-якого виробу. Вони підкажуть покупцеві, де і ким був зроблений товар, до якого бренду він відноситься, як за ним доглядати. Часто на бирках також вказані адреси та телефони фірми-виробника, дано посилання на сайт компанії і багато іншого.

Бірки на одяг повинні бути красивими та інформативними, а також відрізнятися оригінальним дизайном - це так само важливо, як і якість товару. Оригінальні бирки свідчать про те, що компанія з повагою відноситься і до своїх виробів, і до споживачів.

Друк бирок для одягу

Принт Маркет давно освоїв друк бірок для одягу. Ми можемо запропонувати своїм клієнтам кілька варіантів бирок - від простих і скромних до ексклюзивних. Всі бирки друкуються на щільному крейдованому папері 350г / м², мають розмір 50х90 мм і круглий отвір 5 мм для прикріплення до товару. Друк кольоровий, з одної або двох сторін - за вибіром клієнта. Ціна від кількості закритих сторін не змінюється.

Якщо ви вже маєте макет, то нам залишиться лише швидко і якісно провести для вас друк бирок для одягу. Якщо ж макета у вас ще немає, то наші професійні художники розроблять для вас унікальний і стильний дизайн бирок, здатний прикрасити вашу продукцію.

Виготовлення бірок на одяг в друкарні "Принт Маркет"

Виготовлення бірок на одяг може мати додатковий захист від подряпин і дрібних механічних пошкоджень, від вологи і сонця, ми можемо зробити спеціальне покриття - ламинацію бирок глянцевою або матовою плівкою. Глянцевий плівка додасть блиск, зробить кольори яскравіше і більш насиченими. Матова плівка створить оксамитовий ефект, а фарби стануть пастельними, м'якими та глибокими.

Для найбільш вимогливих клієнтів ми можемо запропонувати застосування вибіркового лаку - він «оживляє» малюнок, виділяє деталі, додає об'єм, підсилює яскравість і контрастність зображень.

Замовити бирки на одяг можна онлайн на сайті нашої компанії, по телефону або написавши на електронну пошту (див. Контакти). З менеджером можна відразу обговорити всі деталі оплати і доставки замовлення. Виробництво бирок займає  від 2 до 5 робочих днів, в залежності від складності макета і розмірів тиражу.

Пам'ятайте - ми завжди виконуємо замовлення вчасно і доставляємо їх в будь-який населений пункт України за допомогою послуг Нової пошти або кур'єрів.

Лейбли, ярлики, паперові етикетки для одягу

Дуже часто «бірками» називають лейбли, ярлики, паперові етикетки, але це не зовсім правильно. Так, ці всі найменування - родичі. Але бирки для одягу тому так і називаються, тому що використовуються тільки і виключно для одягу. Етикетки та ярлики можуть бути на будь-якої продукції, містити будь-яку кількість інформації - від імені виробника до складу інгредієнтів продукту. Бирки на одязі вказують лише відомості, що відносяться до даного виду одягу.

Звертайтеся в Принт Маркет - ми вміємо робити бирки відмінної якості, які допоможуть в реалізації вашого товару!

7729

людина сьогодні переглянули цю категорію