Запрошення на весілля. Замовити друк запрошень | Принт Маркет

Друк запрошень

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Щоб зібрати гостей на захід, їх слід запросити. Але якщо запрошених багато, то тут не обійтися без такої потрібної поліграфічної продукції як запрошувальна листівка або запрошення. Запрошення обов'язково містить необхідну інформацію - імена організаторів, мета, місце і час проведення заходу. Щоб висловити особливу пошану до запрошених, запрошення оформляють відповідно до тематики події. Запрошення використовуються в приватному житті - для запрошення на весілля або ювілей, з нагоди народження дитини або закінчення школи. Але і в офіційному спілкуванні запрошення дуже популярні - їх розсилають з нагоди презентацій і виставок, тренінгів та конференцій. Також корпоративними запрошеннями можна запросити співробітників на день народження або інший захід.

Виготовлення запрошень в Києві

Будь-які приватні та корпоративні запрошення можна надрукувати в Принт Маркеті. Ми створюємо неймовірно красиві, сучасні, стильні запрошення до будь-яких важливих подій у вашому житті: запрошення на весілля, на день народження, на корпоративну вечірку або на відвідування тренінгу з підвищення кваліфікації. Наше високотехнологічне обладнання допоможе надрукувати запрошення з відмінною якістю, а наші невисокі демократичні ціни приємно порадують вас. До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід, тому ви можете бути впевнені, що для вас ми створимо унікальні запрошення, які, безсумнівно, сподобаються вам і вашим гостям. Запрошення ми друкуємо на білому крейдованому папері високої щільності 350 г/м² або на декоративному ультра-білому дизайнерському картоні «Icelite juta» з яскраво вираженою фактурою «Льон». Вони можуть бути одинарні або подвійні (зі згином в один фальц). Ми рекомендуємо замовляти запрошення разом з конвертом DL Євростандарт - так він буде виглядати більш переконливо і елегантно.

Запрошення на весілля

Запрошення на весілля - це оригінальна візитна картка майбутнього свята. Воно має бути красивим, розкішним, ніжним і суворим одночасно. Адже запрошеннями молодята демонструють всю повагу по відношенню до запрошеного гостя. Принт Маркет подбає про те, щоб ваше запрошення на весілля виглядало особливо, було унікальним і відображало ваше бачення майбутньої події. Ми запропонуємо вам найбільш цікаві варіанти, які викличуть захоплення вашої естетики та смаку. У нас є можливість надрукувати запрошення одинарні або подвійні, з глянцевою або матовою ламінацією, на щільному папері або дизайнерському картоні. Широкий вибір шаблонів дозволить вибрати найбільш відповідне зображення. Якщо ж ви не знайдете в запропонованому асортименті те, що шукаєте, то наші досвідчені дизайнери створять макет запрошення особисто для вас.

Дизайн запрошень

Ви можете власноруч створити своє запрошення до будь-якого заходу. Для цього слід скористатися онлайн-конструктором на нашому сайті. Тираж запрошень ви можете вибрати будь-який - від 5 до 1000 штук і більше. Термін виконання замовлення 2-3 дні, але якщо потрібно, ми надрукуємо ваш тираж терміново (програма SOS).

Ми гарантуємо якісно, ​​швидко і недорого виконати ваше замовлення і своєчасно доставити його в будь-який населений пункт України. Наш офіс і виробничі потужності знаходяться в Києві, але ми доставляємо замовлення в Харків і Одесу, Чернігів і Житомир, Дніпропетровськ та Луцьк, а також в усі невеликі населені пункти країни за допомогою послуг кур'єрів або Нової пошти.

Оплата і доставка замовлення можлива декількома способами, які ми рекомендуємо обговорити з нашими менеджерами під час оформлення.

Увага! Ми не приймаємо готівку!

4151

людина сьогодні переглянули цю категорію