Друкарня Принт Маркет. Оперативна поліграфія в Києві, Україні. Виготовлення рекламної продукції.

Переваги друкарні Print Market

Доступные цены на весь ассортимент
Доступні ціни на весь асортимент
Оптимальные сроки изготовления продукции
Оптимальний термін виготовлення продукції
Контроль качества на всех этапах производства
Контроль якості на всіх етапах виробництва
Дружественное отношение ко всем Клиентам<
Дружнє ставлення до всіх Клієнтам

Топ-продукти поліграфії

Каталог товарів

Відгуки про нас

Це дуже класний проект! Кращого у мережі не знайти!   Це факт.

Артур Щаблевський, VIS-A-VIS

ПрінтМаркет це найкраще що відбувалося у моєму друкованому житті!   Рівень професіоналізму творців та співробітників приємно дивує! Якість друку та обслуговування вище за всякі похвали! Відчуття що ти не в Україні перебуваєш, а в США замовляєш техніку Apple на офіційному сайті, так все зручно та чітко працює!   Сподіваюся в найближчому майбутньому вихід на світовий ринок і IPO!

Андрій Пушкарьов, Smart Links

Будемо у вас замовляти! Ідея прикольна.

Сергій Лисенко, Юридическое бюро ЮРОТАТ

З появою VIZITKA.UA я почав рідко звертатися до поліграфічних компаній. А після появи PRINT MARKET я туди більше не ходок. Тепер не потрібні ні посередники, ні дизайнери: все потрібне є прямо на сайті, замовлення з макетом оформляється за 10 хвилин!

Антон Карпенко, Karpolan.com

Корисні статті про поліграфію

Нам довіряють

Хто ми?

Більше 15 років тому ентузіазм, знання, освіта і досвід породили компанію Принт Маркет. Ми були першим сервісом замовлення в Україні сувенірної та поліграфічної продукції онлайн. Нові інвестиції, постійне самовдосконалення та науково-технічний прогрес сьогодні дають нам нові можливості у створенні сувенірної продукції. Основним принципом нашої компанії є турбота та гнучкість по відношенню до клієнта.

Ми маємо власну друкарню, оснащену сучасним високотехнологічним обладнанням, яка займається друком маркетингових та рекламних матеріалів, а також матеріалів для конференцій, тренінгів та навчання. Наша головна мета – надавати якісні послуги B2B та В2С не тільки для корпоративних, а й для приватних роздрібних клієнтів. Ви можете, наприклад, замовити у нас візитки, листівки, плакати, наклейки, папки, каталоги та багато іншого. Список пропонованих продуктів та їх ціни можна знайти в меню «Каталог товарів».

Для згуртованої команди професіоналів Print Market не існує проектів, які неможливо реалізувати, є тільки ті, які вимагають більше роботи або особливого творчого підходу. Ми любимо вирішувати цікаві завдання, розробляти та робити дивовижні, унікальні та індивідуальні проекти, в яких беруть активну участь наші художники-дизайнери. Ми не боїмося трудомісткої роботи, яка може вимагати ручного оздоблення, щоб зробити її унікальною. Глибоке знання графіки, пластики, повне знання технології друку та можливості нашого обладнання дають нам широкий простір для творчої реалізації.

Чому ми?

Задоволеність клієнтів і впевненість у відмінному кінцевому результаті є нашою метою. Ми твердо віримо, що лише завдяки постійним клієнтам ми зможемо планомірно та поступово розвивати нашу компанію. Великий прибуток від одного замовлення не є таким важливим для нас, як вирішення клієнтського завдання на високому рівні, щоб наступного разу він звертався виключно до нас, і не шукав інших виконавців. Завдяки цій філософії наші клієнти знають, що нам можна довіряти. Адже ми пропонуємо:

  • Якісний сервіс
  • Лояльні ціни
  • Сучасні технології
  • Драйв та задоволення від роботи.

Для нас важливий кожен клієнт і кожне замовлення, велике або маленьке. Дотримання термінів та найвища якість послуг для нас найважливіше. У нас є власна друкарня в Києві та найкраще поліграфічне обладнання у своєму класі, завдяки якому ми гарантуємо чудову якість цифрового, широкоформатного, трафаретного та офсетного друку.

Що ми можемо запропонувати?

Цифровий та офсетний друк – найпопулярніші види друку на сьогоднішній день. Оперативна поліграфія в Києві впорається з будь-яким завданням. Вам сподобаються наш професійний дизайн, якісний кольоровий друк з фотографічною чіткістю деталей та чудовою кольоропередачею та невисокі лояльні ціни. Також, на ваше бажання, ми пропонуємо всі види післядрукарської обробки, здатної значно покращити зовнішній вигляд друкованої продукції. Друкарня Принт Маркет однаково швидко і на високому рівні виконає будь-яке ваше замовлення, будь то мінімальний тираж простих візиток або ексклюзивний масштабний проект плакатів офсетним друком. У нас гнучка система розрахунку, що дозволяє дарувати приємні знижки та пільги постійним клієнтам, а також індивідуально знижувати ціни.

Широкоформатний друк останні роки став одним з найпотужніших маркетингових інструментів. Її можливості дозволяють створювати справжні твори поліграфічного мистецтва для зовнішньої та внутрішньої реклами. Ми виготовляємо рекламні банери різних розмірів на спеціально призначеній вінілової плівці, що самоклеїться, на тканині і на сітці. Кріплення на люверсах та без них. Завдяки високій зносостійкості та стійкості до несприятливих погодних умов, банери, надруковані широкоформатним друком, служать багато років, не вигоряючи, не тріскаючись і не обсипаючись. Ми використовуємо тільки високоякісні імпортні фарби, які відрізняються стійкістю та насиченістю кольору. Вони проникають у глибокі шари матеріала, і навіть через тривалий час виглядають яскраво та привабливо.

Трафаретний друк, або шовкографія – це метод, що дозволяє за допомогою трафарету, нанесеного на сітку, надрукувати зображення практично на будь-яку поверхню, навіть непідвладну іншим видам друку через нерівність. Наклейки, стікери, таблички та покажчики – вся подібна «дрібна» поліграфія відіграє важливу роль у розвитку та розширенні реклами товарів та послуг. Друкарня в Києві гарантує високу якість передачі малюнка та невисокі ціни, а також друк із використанням золотої та срібної фарби. За допомогою тамподруку ми якісно нанесемо ваш логотип на будь-які сувеніри: блокноти, ручки, запальнички, брелоки, usb-флешки та багато іншого. Якщо ж логотипом ви бажаєте прикрасити футболку, сумку, бейсболку або уніформу, то фахівці запропонують термоперенесення. сучасну технологію, здатну створити зображення за допомогою плівки ПВХ та термоклею. На дотик як м'яка аплікація, картинки нашого друку відрізняються стійкістю та довговічністю, і не облазять навіть після машинного прання.

У чому ми найкращі?

Одна з наших важливих переваг – оперативність. Це не означає, що ми візьмемося за нездійсненну роботу в нереальні терміни, але завдяки нашій високій кваліфікації, дисципліні та сучасним методам організації роботи ми можемо виконувати ваші замовлення значно швидше та краще, ніж в інших друкарнях. У нас є три режими роботи: стандартний темп, прискорений темп і темп "SOS", коли робота виконується в максимально можливі стислі терміни. Ми ніколи не зволікаємо з виконанням замовлення без причини, а іноді навіть викликаємо ефект «ВАУ» у клієнтів, надаючи їм роботу до оголошеної дати. Доставка в будь-який населений пункт України здійснюється строго відповідно до обумовлених термінів, в чому нам допомагають кур'єри та Нова пошта. З кожним клієнтом ми працюємо строго індивідуально, створюючи замовлення саме таким, яким він хоче його бачити. Ми не діємо за шаблоном і завжди готові до вирішення креативних нестандартних завдань без додаткової плати за оригінальність.

Де нас знайти?

Наш головний офіс та пункт видачі готової продукції знаходиться біля метро «Печерська» за адресою: вул. Панаса Мирного 26. Тут ви можете, не чекаючи планової доставки, забрати своє замовлення.
Ми працюємо: з 9:30 до 18:00, пн - пт.
Якщо це вам не по дорозі, ми будемо раді надіслати готові замовлення кур'єрською службою по Києву або Новою поштою по Україні.