Прапори мобільні, пляжні прапори, віндери в Прінт Маркет

Прапори мобільні

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Мобільні прапори - це невисокі конструкції до 3 метрів висотою, які представляють собою флагшток з полотном, розташованим в вертикальному положенні. Використовуються вони під час проведення різних рекламних акцій, виставок, масових та івент заходів. Мобільні прапори відмінно підходять для установки всередині приміщення і зовні. Їх легко і просто встановити практично на будь-якому рельєфі місцевості: на снігових схилах, на піщаних пляжах, біля узбіч трас або на лісових доріжках. Мобільні прапори від Принт Маркет - це відмінне рішення, що володіє рядом переваг:

  • Вони швидко збираються і розбираються без застосування спеціальних інструментів.
  • Легка вага дозволяє транспортувати їх навіть в руках.
  • Монтаж прапора займає не більше 2-3 хвилин і не вимагає особливих знань та вмінь.

Види мобільних прапорів

Флагштоки для мобільних прапорів виготовлені з міцних і легких скловолоконних труб. Полотнище прапора - зі спеціальної тканини, стійкої до високих і низьких температур повітря, різного роду опадів, впливу сонячних променів і поривів вітру до 60 км / год. Принт Маркет пропонує наступні види прапорів:

  • Мобільний S-подібний прапор
  • Мобільний прапор "Beach Flag SMALL"
  • Мобільний прапор "Beach Flag BIG"
  • Мобільний каплевідний прапор "SMALL"
  • Мобільний каплевідний прапор "BIG".

Розмір полотна в висоту можливий від 190 см до 300 см, в ширину - від 65 см до 95 см. Друк якісний, кольоровий. Залежно від проведеного заходу відрізняється підставка мобільного прапора - адже на рівному асфальтованому шосе і на гірському схилі потрібна зовсім різна установка. Ми пропонуємо різні підстави для прапорів, які дозволять встановлювати їх на будь-якій поверхні. Доступний наступний асортимент підставок: шиповидна, хрестоподібна, квадратна і хрестоподібна з баластним мішком.

Кожен прапор має пакувальний чохол, що дозволяє легко транспортувати і зручно зберігати його.

Купити мобільні прапори в Києві

Замовити мобільні прапори в Принт Маркет можна легко і швидко, звернувшись до нашого сайту в Інтернеті. Там ви детально ознайомитесь з видами запропонованих прапорів, виберете те, що вам потрібно і самостійно складете замовлення. Термін виконання не більше 5-6 робочих днів. Можливий тираж - від 1 штуки. Також можна замовити мобільні прапори по телефону або по електронній пошті.

Варіанти оплати та доставки ви можете вказати самостійно, вказавши потрібне в опціях на сайті, або обговорити особисто з нашими менеджерами.

3751

людина сьогодні переглянули цю категорію