Менюхолдери для документів і листівок. Купити підставки під меню з акрилу | Друкарня Принт Маркет

Менюхолдери

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Менюхолдери – популярний сучасний спосіб подачі інформації, що використовується в барах та ресторанах, готелях та банках, офісах та салонах краси, а також на виставках, презентаціях, конференціях та у багатьох інших випадках. Менюхолдер являє собою настільну пластикову підставку-"тримач", що складається з двох вертикальних прозорих площин, між якими вставляється поліграфічний рекламний листок або флаєр.

Менюхолдери мають стійку основу і зазвичай встановлюються на горизонтальних поверхнях. на столах, стійках, полицях і т.д. Вони містять інформацію про товари або послуги, про розпродаж або знижки, про умови надання пільг або про майбутні рекламні акції.

Менюхолдери формату А4

Менюхолдери служать для розміщення меню ресторанів, барів та піцерій. Вони зарекомендували себе як чудовий рекламний хід, що дозволяє відвідувачам активно вивчати список страв, що сприяє збільшенню замовлень. Найпопулярніші формати меню холдерів А5 та А4. Принт Маркет виготовляє красиві, міцні та зручні менюхолдери формату А4 (210х297 мм) із якісного прозорого акрилу. Ми використовуємо цей матеріал, тому що він має високу стійкість до впливу навколишнього середовища: не жовтіє і не стає крихким навіть після тривалого впливу ультрафіолетових променів, неорганічних речовин, жиру, миючих засобів, води, не реагує на перепади температури.

Менюхолдер має дві інформаційні площини, тому в нього можна вставити гарне поліграфічне меню закладу, запечатане з обох боків. Завдяки двосторонній візуалізації одразу кілька відвідувачів зможуть одночасно вивчати пропонований список страв.

Замовити менюхолдери в Києві

Наш офіс та виробництво знаходяться у Києві, але ми працюємо з усією Україною. Тому не має значення, де ви знаходитесь – Харків, Одеса, Львів, Дніпропетровськ або будь-який інший населений пункт країни – ваше замовлення завжди буде доставлено в суворо обумовлені терміни за допомогою послуг Нової пошти або кур'єрами.

3443

людина сьогодні переглянули цю категорію