Шильди (об\'ємні наклейки). Виготовлення шильдів із логотипом Київ, друк шильдів | Принт Маркет

Шильди - об'ємні наклейки

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Багато хто з вас чув слово – шильди. Так називаються полімерні наклейки. З недавніх пір вони стали дуже популярними в рекламній рекламі. Шильди з логотипом чи слоганом компанії часто використовуються у промо-акціях. Вони можуть рекламувати певний бренд або бути ідентифікатором товару, використовуватися для маркування комп'ютерів, офісної та побутової техніки. Шильди клеять на стіни, на меблі, на вікна та на будь-який товар.
Принт Маркет пропонує своїм клієнтам замовити шильди, зв'язавшись з нашими менеджерами. Наклейки з полімеру – шильди – допоможуть виділити вашу компанію та товар серед ваших конкурентів. Вони чудово попрацюють на розвиток вашого бізнесу!

Об'ємні наклейки з логотипом

Об'ємні наклейки з логотипом – це не лише ефективний рекламний хід, а й корисна для вашої компанії продукція. Вони коштують недорого і доступні для бюджету, а їхній незабутній зовнішній вигляд і привабливість надовго залишать у пам'яті потенційних клієнтів ім'я вашої компанії або назва бренду.
Крім того, об'ємні наклейки Шильди виглядають значно яскравіше і красивіше за звичайні наклейки, служать довше і дуже стійкі до механічних пошкоджень, подряпин, дії сонячного світла або дощу.
Об'ємні наклейки замовити у Києві – це звичайно ж друкарня Прінтмаркет! Ми вже готові виконати ваше замовлення.

Шильди – виготовлення на замовлення в Києві

Шильди є об'ємними наклейками. Їх ще називають смоляні чи полімерні наклейки. Об'єму зображення надає використання особливої ​​двокомпонентної полімерної смоли. Як відбувається виготовлення об'ємних наклейок у Києві? Спочатку на основі друкується зображення в 1, 2 кольори або багатобарвне – це залежить від побажань замовника. Потім спеціальним інструментом – плотером – висікається необхідна форма майбутньої шильди. Потім підготовлені висічені наклейки покриваються рідкою полімерною смолою, яка повинна протягом доби затвердіти.
Шильди зроблено! Полімер надає їм не тільки об'єму, але й робить кольори яскравішими і насиченішими, а ефект лінзи створює оригінальний і неповторний вигляд.

Терміновий друк об'ємних наклейок шильдів у нас має ряд переваг: ми готові надрукувати об'ємні силіконові наклейки з логотипом на замовлення в максимально короткі терміни. Наше обладнання дозволяє гарантувати повнокольоровий друк фотографічної якості. Полімерна смола, якою ми покриваємо шильди, закуповується у найкращих європейських виробників. Доставка вашого замовлення буде здійснена точно в строк до будь-якого населеного пункту України.
Замовити об'ємні наклейки в Україні Ви можете просто зателефонувавши нам або оформити замовлення онлайн на сайті. Якщо у вас немає готового макета, наші досвідчені дизайнери нададуть вам на вибір кілька варіантів. Сплачуватимете ви тільки той макет, який оберете.
Випередіть своїх конкурентів – замовте шильди вже сьогодні!

11394

людина сьогодні переглянули цю категорію