Друк листівок замовити в Києві, Україні | Принт Маркет

Друк листівок

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

У вік Інтернету листи та листівки, здавалося б, відходять у минуле. Але нічого так яскраво не підкреслює індивідуальні почуття та стосунки, як листівка з привітаннями та побажаннями, зі освідченнями у коханні чи із запрошенням на урочистість. Такі листівки дарують море позитивних емоцій і зберігаються як пам'ять про людину чи подію. Але листівки з успіхом використовуються і офіційними організаціями, які оформлюють їх як вітальні з нагоди якогось свята або запрошення на виставки, презентації, конференції, форуми та тренінги.
Принт Маркет друкує листівки за індивідуальним замовленням. У нас великий вибір різних типів (вітальні, запрошення, поштові), серед яких ви обов'язково знайдете відповідний для вашої події. Ми друкуємо листівки не лише особистого характеру, а й офіційні. Високий статус вашої компанії, її поважне ставлення до персоналу та клієнтів підкреслять фірмові вітальні листівки, надіслані співробітникам, бізнес-партнерам, постійним підрядникам або покупцям.

Виготовлення фірмових листівок

Ми пропонуємо листівки декількох форматів: Євростандарт (99х210 мм), формат А6 Mini (105х148 мм) і формат А5 Стандарт (148х 210 мм). Спочатку вам слід визначити, який тип листівок вам потрібен: вітальні, запрошення, поштові або корпоративні листівки. Принт Маркет може надрукувати листівки на білому папері з крейдою високої щільності 350 г/м² або на декоративному ультра-білому дизайнерському картоні «Icelite juta» з яскраво вираженою фактурою «Льон». Також ми можемо запропонувати одинарні або подвійні листівки (зі згином одного фальц). Листівки Євростандарт ми рекомендуємо замовляти разом із конвертом DL Євростандарт. Виготовлені в одному стилі, вони свідчать про ваше знання бізнес-етикету та підкреслять солідність вашої компанії. Тираж листівок може бути будь-який – від 5 до 1000 штук та більше. Термін виконання замовлення 2-3 дні, але, якщо потрібно, ми надрукуємо замовлення терміново (програма SOS).

Друк листівок у поліграфії Принт Маркет – це гарантія найвищої якості та фотографічної чіткості зображення. Наше висококласне обладнання має можливість передачі 65 000 кольорів і відтінків. Друк одно- або двосторонній, за бажанням клієнта. Для надання особливого ефекту ми можемо покрити листівки глянсовою або матовою ламінацією.
Ми завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання та надаємо чудові умови співпраці: бездоганну якість продукції, низькі ціни та своєчасну доставку замовлення до будь-якого населеного пункту України. Наш офіс та виробничі потужності знаходяться у Києві, але ми доставляємо замовлення до Харкова та Одеси, Чернігова та Запоріжжя, Дніпропетровська та Луцька, а також до всіх невеликих населених пунктів країни.
Оплата та доставка замовлення можлива кількома способами, які ми рекомендуємо обговорити з нашими менеджерами під час оформлення.
Увага! Ми не приймаємо готівку!

Дизайн листівок

Кожен клієнт може створити листівку самостійно, скориставшись нашим онлайн-конструктором. Листівки від Принт Маркет мають безліч переваг:

  • У нас великий вибір шаблонів на будь-який смак, які постійно оновлюються та поповнюються.
  • Крім оформлення ви можете вибрати готовий шаблон тексту для листівки або надрукувати її без тексту, щоб потім його вписувати вручну.
  • Ви можете вибрати будь-який тип листівок: поштову, вітальну, запрошення, корпоративну.
  • Ви підбираєте формат листівки.
  • Листівка також може бути подвійною-складною або одинарною.
  • Ви самі вибираєте матеріал, на якому буде надруковано листівку: щільний папір, дизайнерський фактурний картон «Льон», глянсова або матова ламінація або взагалі без нього.

Якщо ваша самостійно створена листівка буде відповідати всім поліграфічним вимогам, то ми із задоволенням швидко та якісно її надрукуємо для вас. Якщо у вас немає готового макету листівки, то наші висококваліфікованіовані дизайнери створять і запропонують вам кілька варіантів. Ви будете оплачувати тільки той варіант, який підпишіть до друку.

6429

людина сьогодні переглянули цю категорію