Поліграфія для інтернет-магазинів замовити в Кєиві - друкарня Принт маркет

! Поліграфія для інтернет магазину

Онлайн-покупки — вигідний формат для людей, які цінують свій час. Не дивно, що кількість інтернет-магазинів зростає ледь не в геометричній прогресії. Але тут, як і в інших видах діяльності, без додаткового маркетингу не обійтись. При всій специфічності цього бізнесу, не можна скидати з рахунків просування товару в реальному світі. Тому рекламна поліграфія для інтернет-магазинів є такою ж актуальною, як і популяризація в соцмережах.
Значення поліграфії для онлайн-магазинів 
 
Яскравий дизайн і лаконічна подача — якості, якими можна швидко підігріти інтерес аудиторії до своїх товарів. Друковані матеріали повідомляють про сильні сторони та асортимент інтернет-магазину у зручній формі, вони гарно структуровані та більш комфортні для сприйняття, ніж веб-сайт. 
 
Оскільки до безперервного потоку реклами в інтернеті вже майже всі звикли, зацікавити потенційного покупця поліграфією набагато простіше. Багатьом знайома ситуація, коли серед десятка магазинів неможливо вибрати один оптимальний, або коли необхідна товарна позиція всюду відсутня. А тут на очі потрапляє симпатичний рекламный флаєр, вручений на вулиці. Більше того — поліграфія може бути багатофункціональною. Наприклад, нанесені на пакет зображення компанії сприймаються досить прихильно.
Види рекламної поліграфії
 
Друкарня Print Market пропонує ефективні види поліграфії для інтернет-магазинів:
 
  • кур’єрські пакети із самоклеючою захисною стрічкою — незамінні для книжкових магазинів та різних комерційних фірм;
  • крафтові та поліетиленові брендові пакети з логотипом — функціональні аксесуари, які можно використовувати як в одноразовій рекламі, так і для доставки;
  • самокопіювальні бланки — ефективний носій реклами не тільки для інтернет-магазинів, а й для ресторанів, туристичних фірм, страхових компаній;
  • рекламні листівки — демократичний спосіб донести свіжу інформацію про магазин широкому колу потенційних користувачів;
  • об’ємні наклейки (шильди) різної форми — гарно виглядають на блокнотах, тижневиках, рюкзаках, чохлах до мобільного телефону та інших аксессуарах щоденного використання.
 
Ми також виготовляємо кепки, футболки, толстовки та інші предмети одягу з логотипом. Подібні речі можуть яскраво прорекламувати компанію у рамках корпоративного чи рекламного заходу.

Переваги нашої поліграфічної продукції

Ми готові виготовити для вас необхідний обсяг поліграфічних матеріалів у стислі терміни та за демократичною ціною. Вирішивши замовити поліграфію для магазину у нас, ви також можете розраховувати на відмінну якість друку, а отже — на ефективність такої продукції.
 
Наприклад, для виготовлення кур’єрських пакетів ми використовуємо трафаретну (шовкотрафарет) технологію, що відрізняється яскравістю та насиченістю кольорів. В свою чергу, друк листівок для магазину виконується офсетним методом, що гарантує високі тиражі при низькій ціні. Індивідуальний підхід до кожного окремого замовлення гарантують професійні художники та дизайнери, які є в нашій команді.