КурКур\'єрські пакети із логотипом замовити у Києві, Україні | Принт Маркетьерские пакеты с логотипом заказать в Киеве, Украине | Принт Маркет

Пакети кур'єрскі

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Кур'єрські пакети

Живучи в часи постійного поспіху, термінового відправлення важливих документів, довідок, цінностей, швидкого виконання різноманітних замовлень і, звичайно ж, онлайн-покупок, ми практично щодня займаємося доставкою або отриманням посилок з кур'єрських служб. Якщо ви теж користуєтесь послугами кур'єрської служби, то знаєте, наскільки важливо правильно запакувати та убезпечити свою пошту. Від того, як упаковано відправлення, часто залежить, чи отримає його адресат цілістю та безпекою чи складатиме рекламацію за пошкоджений вантаж.
 
Принтмаркет пропонує своїм клієнтам кур'єрські пакети, виконані на високому якісному рівні, які гарантують надійність та конфіденційність пересилання. Наші пакети виготовлені з багатошарового поліетилену високої щільності, білого зовні та чорного всередині, що забезпечує повну непрозорість та захист від сторонніх очей. Заклеюються пакети за допомогою клапана і спеціальної стрічки, що самоклеїться, порушивши яку, закрити пакет буде вже неможливо. Роздруковується відправлення лише за допомогою ножиць.
 
Ми виготовляємо фірмові кур'єрські пакети на замовлення від 100 штук, тому ви можете вибрати розмір пакету під будь-яке відправлення – у нашому асортименті є формати А5, А4, А3. Також ми пропонуємо брендування кур'єрських пакетів логотипом компанії. Нанесення логотипу відбувається методом шовкотрафарету. Перевага цього методу полягає в тому, що друк зображення можна зробити практично на будь-якому матеріалі – тканині, поліетилені, папері, дереві, металі. І скрізь нанесення виглядатиме чітко, красиво, насичено.
3337

людина сьогодні переглянули цю категорію