Поліграфія для кав\'ярні замовити в Києві - Друкарня Принт Маркет

! Поліграфія для кав'ярні

Перше враження про будь-яку ков’ярню створює оригінальна поліграфічна продукція. Людина може отримати листівку на вулиці або побачити штендер біля закладу. Використання друкованої реклами в даному випадку переслідує одну мету — привабити потенційного клієнта. Але цим функціональний потенціал поліграфії для кав’ярні не вичерпується.
 
Сучасна друкована продукція допомагає створити привабливий імідж закладу, покращує його загальну концепцію та корпоративний стиль. Дизайн поліграфії з цієї точки зору не менш важливий, ніж оздоблення приміщення. Наша компанія враховує цей фактор, а тому дає можливість замовити поліграфічні вироби з унікальною айдентикою.
Популярна поліграфічна продукція для кав’ярні
 
Друковані вироби, які використовуються у кав’ярні, різняться за розміром та призначенням. Компанія Print Market пропонує поліграфію в усьому різноманітті. Лише не повний список:
 
Меню — продукція, незамінна для будь-якого закладу громадського харчування, адже інформує про вартість страв та напоїв. Ми виконуємо друк меню для кав’ярні на якісному крафтовому папері, а також наносимо будь-які зображення на менюхолдери (двосторонні листівки, закріплені на підставці). 
 
Роздаткова поліграфія — у нас ви можете замовити візитки та рекламні флаєра для кав’ярні, на яких оригінальним шрифтом буде нанесена вся необхідна інформація. Спеціальна пропозиція — крафтові листівки формату А5. 
 
Паперові стаканчики для кав'ярні з логотипом — для виробництва ми використовуємо імпортний целюлозний картон із харчовою ламінацією. Матеріал гарно утримує не тільки тепло, а й вкусові якості напою. При цьому ми пропонуємо максимально індивідуалізований друк на стаканчиках для кави: логотип закладу, назву напою тощо.
 
Костери та бірдекелі — підставки для напоїв із екологічного картону, виглядають дуже стильно та сучасно. 
 
Круглі наліпки (етікетки, стікери) — виготовляються на білій плівці Oracul, яка ідеально підходить для подібних виробів. Привабливий вигляд продукції додає матове або глянцеве ламінування. 
 
Тейбл тенти — сучасне повнокольорове рішення для інформування відвідувачів кав’ярні про новинки, спеціальні пропозиції, акції тощо. 
Штендери — рекламні конструкції з металевого каркасу та двосторонньої панелі. За рахунок використання якісної сталі ми гарантуємо антикорозійність таких виробів. Безпосередньо панель ви завжди зможете поновити, не змінюючи каркас.
Переваги поліграфічних послуг Print Market
 
Створенням поліграфії мають займатися професійні художники та графічні дизайнери. Саме тому ви можете довіряти нашій компанії. Наші спеціалісти знають, як поєднати корпоративний стиль закладу з функціоналом кожного окремого виробу. Якщо ви самостійно розробили макет флаєру чи то листівки для кав’ярні відповідно зі всіма технічними вимогами, то ми із задоволенням надрукуємо ваше замовлення. Використання сучасних технологій дозволяє створювати великі тиражі різнокольорової поліграфії у стислі терміни.