Виготовлення та друк бейджів в Києві, Україні | Друкарня Прінтмаркет

Виготовлення бейджів

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Замовити бейджі в Києві

Бейджі - це ідентифікаційні особисті картки, на яких вказані ім'я та прізвище, посада або інша інформація про його власника. Бейджи використовуються учасниками різноманітних виставок, конференцій, форумів, з'їздів і тренінгів. Також бейджі носить кожен член колективу будь-якого великого офісу, обслуговуючий персонал готелю, ресторану, магазину чи супермаркету.

У сучасному світі всюди, де потрібно спілкування, прийнято використовувати бейджі з мотузком, який одягаються на шию. Іноді бейджі кріпляться до одягу за допомогою спеціальної шпильки або наклеюються на нього. Бейджі допомагають без зайвих питань знайти потрібну людину і нагадують її ім'я, що робить спілкування з співрозмовником комфортним.

Виготовлення бейджів

Виготовлення бейджів у Принт Маркеті швидке, якісне і недорогий. Бейджі з логотипом вашої компанії, гаслом або іншим зображенням ми виробляємо декількох видів: з кольоровою мотузкою-стрічкою, із мотузкою «Економ» та бейджі-наклейки на одяг.

Бейджі з кольоровою мотузкою. Це солідні бейджи, надруковані на щільному папері 350 г / м², розміром 70х100 мм. Друк бейджів кольоровий, двосторонній. Бейдж захищений від подряпин, вологи та згинів спеціальною пластиковим кишенею, який збільшує термін його експлуатації. Шнур-стрічка будь-якого кольору кріпиться до бейджу металевим карабіном.

Бейджі з мотузкою «Економ» робляться в двох розмірах. Друк бейджів кольоровий, з одного боку. Бейджі вставляються в пластиковий кишеню і вішаються на шию на синьому шнурку з металевою кліпсою.

Бейджі-наклейки - найбюджетніший варіант. Клей не залишає ніяких слідів на одязі. Друк бейджів-наклейок на одяг робиться з одного боку, розмір може бути будь-який.

Шнурки для бейджів

Для того щоб ваші бейджі відрізнялися оригінальністю, ми пропонуємо мотузки для бейджів з логотипом вашої компанії. Друк на шнурках можливий у разі, якщо Ви замовляєте бейджі з кольоровою мотузкою на щільному папері 350 г / м². Стрічки з логотипом для бейджів можна надрукувати будь-яким кольором (за основу ми беремо білу стрічку).

Всі види бейджів дозволяють надрукувати не лише ПІБ та посаду, але й будь-яке зображення або фотографію для кожного екземпляру.

Купити бейджі в Києві можливо, звернувшись до наших менеджерів онлайн на сайті нашої компанії, по телефону або написавши на нашу електронну пошту (див. Контакти). Наші бейджі коштують дешево і мають відмінну якість. Термін виготовлення бейджів залежить від виду продукції та складності макету.

Способи оплати та доставки ви можете обговорити з нашими фахівцями під час оформлення замовлення. Але будьте впевнені - де б ви не знаходилися, ми завжди своєчасно доставимо ваше замовлення в будь-який населений пункт України за допомогою наших кур'єрів і послуг Нової пошти.

5955

людина сьогодні переглянули цю категорію