Плакати. Друк плакатів і постерів Київ, Україна | Принт Маркет

Друк плакатів

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Друк плакатів в друкарні Принт Маркет

Друк плакатів і постерів - популярна послуга, яку дуже часто замовляють на нашому сервісі Print Market.

Плакати - це ефективний спосіб просування продукції, анонсування акцій, концертів, виставок та інших заходів. Плакати (постери, афіші) - використовуються в точках продажів, на дошках оголошень або рекламних стендах.

Цей вид рекламного носія зарекомендував себе за багато років використання. Він універсальний, привертає увагу, ефективно доносить інформацію і не вимагає високих витрат.

Друк плакатів формату А1

Замовляючи друк плакатів у нас, Ви можете відправити на наш e-meil готовий макет або замовити послугу нашого дизайнера. Він зробить макет, відповідно до Ваших вимог, цілей рекламної кампанії та запропонує рішення, яке задовольняє всі побажання. Ми пропонуємо вам друк рекламних плакатів на папері форматів А3, А2, А1, А0.

Широкоформатний друк плакатів А0 і А1

Якщо Вам потрібні плакати формату А1 або А0, тоді необхідно вибирати широкоформатний друк плакатів. Це спосіб друку, який найбільше підходить для друку афіші або постерів великими форматами і короткими тиражами від 1 до 50 шт.

Розробляючи рекламні плакати і афіші, важливо використовувати кольорову гаму, що привертає увагу до зображення і великий розбірливий текст. Також необхідно враховувати місце розміщення плакату і наявність інших рекламних матеріалів поруч з ним - ваш рекламний плакат повинен виділятися на загальному тлі. І тоді він з більшою ймовірністю приверне увагу Вашого потенційного клієнта.

Залежно від завдань вашої рекламної кампанії наші фахівці підберуть потрібний формат, щільність паперу, порадять виготовляти плакати з глянсовою або матовою ламінацією, а можливо і без неї.

Є кілька варіантів, як Ви можете повісити плакати або афіші. Це може бути: смужки 2-х стороннього скотчу по кутах (ми рекомендуємо спінений скотч), click системи (дорогий варіант, підходить тільки для, преміум реклами) або найпопулярніший і менш витратний варіант - плакати з пластиковими планками. Вибираючи це варіант, ви отримуєте готові до використання рекламні плакати. Нічого додатково Вам робити не треба. Планки пластикові, білого кольору. Верхня планка комплектується 2-ма «вушками» з допомогою яких Ви може швидко повісити свої плакати в будь-якому необхідному місці.

Замовити друк плакатів і друк постерів можна онлайн на нашому сайті, зателефонувавши нашому менеджеру або безпосередньо в одному з київських офісів: вулиця Панаса Мирного будинок 26, офіс 1.

8098

людина сьогодні переглянули цю категорію