Друзі! Наш сервіс поступово відновлює роботу. Уточнюйте будь ласка інформацію перед замовленням. Відвантаження поки що тільки через Нову Пошту.

Корпоративний одяг

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Корпоративний одяг

Принт Маркет пропонує широкий вибір корпоративного рекламного одягу для холодної пори року: теплі жилети, флісові кофти на блискавці, шапки, реглани, куртки. Фірмовий одяг з логотипом модний, міцний, оформлений зі смаком і зручний, ретельно підібраний з каталогів перевірених вітчизняних і зарубіжних виробників. Ми дбаємо про те, щоб наші клієнти могли купити вироби, на виготовлення яких вибираються матеріали вищої якості, а пошив сучасних і непідвладним часу фасонів відбувається з увагою до деталей.

У нас можна замовити нанесення логотипу або графічного мотиву на будь-який одяг. Залежно від матеріалу виробу використовується одна з технік: комп'ютерна вишивка, термотрансферний друк, трафаретний друк. За останній час ми зробили багато успішних впроваджень в області комп'ютерної вишивки та друку.

Комп'ютерна вишивка

Найпрестижніший і міцний метод маркування одягу. Полягає в створенні графічного дизайну за допомогою ниток. Комп'ютерна вишивка дуже стійка до високих температур, хімікатів, прання і прасування.

Термострансфер

Малюнок переноситься зі спеціального носія на одяг за допомогою трансферного пресу і високої температури. Ця техніка дуже точно відтворює деталі, можна використовувати різнокольорові принти з тональними переходами, що дозволяє отримувати зображення в повній кольоровій гамі при збереженні високого дозволу.

Шовкотрафарет

Найміцніший і популярний спосіб друку. Завдяки використанню дуже міцних чорнил логотип стійкий до механічних пошкоджень, УФ-випромінювання, води та прання. Фарби на одяг наносяться за допомогою спеціальних трафаретів, завдяки чому виходять дуже виразні, насичені кольори.

159

людина сьогодні переглянули цю категорію