Флешки з логотипом. Друк на флешках Принт Маркет

Флешки з логотипом

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Без сумніву, сьогодні флешка є найпопулярнішим пристроєм для накопичення, перенесення та зберігання інформації. Флешка – це всім зрозумілий розмовний варіант слова USB-флеш-накопичувача, так званої «пам'яті». Саме слово англійського походження і з'явилося після 1980 року як характеристика швидкості стирання флеш-пам'яті. «миттєво» (in flash). Флешку можна підключити до комп'ютера, телевізора, ноутбука, принтера, сканера або будь-якого іншого зчитувального пристрою, що має інтерфейс USB. Принт Маркет знає, як використовувати флешки usb з логотипом компанії: як цінний і дуже корисний подарунок для колег та ділових партнерів, а також як унікальний сувенір або чудову нагороду переможцям при проведенні рекламних акцій, змагань, виставок, семінарів, конференцій та тренінгів. /span>

Переваги замовлення usb флешок у Києві

Принт Маркет пропонує корисний гаджет, здатний стати оригінальною рекламою вашої компанії – це флешки з логотипом на замовлення. У чому полягає перевага замовлення флешок у Прінт Маркет:

  • Можливість замовлення цілодобово онлайн на нашому сервісі.
  • Великий вибір форм і матеріалів корпусу.
  • Найпопулярніші версії та обсяги пам'яті флешок.
  • Найбільш гармонійне поєднання якості та ціни продукту.
  • Контроль якості робіт на кожному етапі та виключення випуску бракованого продукту.

За статистикою найпопулярнішою версією є Usb флешки 2.0. Саме цей варіант ми пропонуємо під нанесення логотипу на флешку. Також у нас можна вибрати девайс, який найбільше підходить вам за розміром пам'яті. Адже чим об'ємніша пам'ять пристрою, тим більше інформації поміститься на нього. Для наших клієнтів є на вибір три варіанти. Об'єм пам'яті 4 ГБ, об'єм пам'яті 8 ГБ та об'єм пам'яті 16 ГБ. Щоб зрозуміти, що таке, наприклад, 4 ГБ пам'яті, ми наведемо простий приклад: один односерійний фільм, записаний із середньою якістю зображення, займає близько 1500 Мб, а одна фотографія або музична композиція – від 5 до 20 Мб. Значить: якщо у флешки об'єм пам'яті 4 ГБ, вона містить 2 фільми або 200-400 фото. Що стосується текстових файлів, то, як правило, вони невеликі і «важать» небагато. Досвід реалізації девайсів підказує, що найбільш популярними є флешки об'єм 16 ГБ. краще мати запас простору для інформації, ніж його недолік.

Друк та нанесення логотипу на флешках

Друк на флешках у Києві проводиться на спеціальному поліграфічному обладнанні стійкими імпортними барвниками в 1, 2, 3 кольори та повнокольорова – на вибір замовника. Ми гарантуємо високу якість usb-флешки з логотипом, ціна якої є демократичною і цілком доступною, а термін служби близько 10 років. Флешки з нанесенням логотипу від Принт Маркет відрізняються своєю конструкцією корпусу: розсувні висувні пристрої, з ковпачком або без нього, що розкладаються як складаний ніж і т.д. Матеріали, з яких створений корпус флешки, також вражають різноманітністю: з натурального дерева або шкіри, металу або яскравого якісного пластику, комбіновані або прогумовані. Наші usb флешки 2.0 – це пристрої на будь-який смак, що відрізняються стильністю та креативністю, строгістю та прикольністю, яскравістю та лаконічністю. Такий гаджет можна носити як прикрасу або пристебнути до брелока з ключами. він ніколи не залишиться непоміченим.

Якщо вам потрібно нанесення логотипу на флешку, то рекомендуємо звернутися до нашого онлайн-сервісу або зв'язатися з нами за допомогою телефону або електронної пошти, які вказані на сайті. Наші кваліфіковані фахівці не тільки підкажуть вам, яку флешку вибрати, але й дадуть найповніші відповіді на будь-які ваші запитання, розвіють сумніви та допоможуть швидко оформити замовлення. Ми обіцяємо, що ваше замовлення буде виконано на відмінному якісному рівні, а своєчасна доставка готового замовлення до будь-якого населеного пункту на карті України – це невід'ємна умова нашої роботи. Ми любимо наших замовників і хочемо, щоб одного разу вибравши нас, ви стали постійними клієнтами.

4514

людина сьогодні переглянули цю категорію