Друк на конвертах в Києві. Замовити конверти з логотипом | Друкарня Принт Маркет

Друк на конвертах

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Вже давно нікого не потрібно переконувати в тому, що конверти з логотипом - це обов'язкова частина добре продуманого іміджу солідної компанії. Вони необхідні для розсилки ділової документації і важливих паперів, для запрошень на презентацію та виставку, і, звичайно ж - для доставки рекламної поліграфії.

Конверти з логотипом підвищать довіру до вашої компанії, тому що свідчать про те, що у вас все продумано, що в компанії працюють професіонали, які знають ціну гарної реклами, і що ви - надійний партнер. На конверті можна розмістити не тільки логотип компанії, а й адресу, телефони або посилання на інтернет-сайт компанії.

Якщо ви маєте свій ескіз конверта, то ми оперативно та якісно надрукуємо ваше замовлення. Якщо ж у вас немає ескізу - наша досвідчена дизайнерська команда із задоволенням допоможе вам. Дизайн конверта з будь-якою інформацією коштує 100 грн. Наші дизайнери зроблять для вас на вибір кілька ескізів, але оплатіть ви тільки той, який виберіть і підпишіть до друку.

Друк на конвертах в Києві

Щоб дотримання стилю компанії було максимальним, конверти обов'язково слід прикрасити логотипом. Адже дивлячись на конверт з логотипом, партнер або потенційний клієнт відразу зрозуміє, що має справу з серйозною компанією, яка цінує своє добре ім'я і з повагою ставиться до інших.

Ми, компанія Принт Маркет, можемо допомогти створити вам гарний і дизайнерськи продуманий конверт, який стане прикрасою вашого корпоративного стилю. Друк на конвертах ми робимо швидко і якісно. У нас в асортименті доступні три розміри конвертів:

  • DL або євроконверт, розмір 110х220 мм. Призначений для складеного 2 рази формату аркуша А4. Це може бути флаєр або Євробуклет, запрошення або важливий документ.
  • Конверти С5 (половина формату А4), розмір 162 х 229 мм. Призначений для складеного 1 раз формату аркуша А4 або для цілого аркуша формату А5.
  • Конверти С4 (формат А4), розмір 229 х 324 мм. Призначений для кореспонденції формату А4: буклетів, журналів, каталогів, комерційних пропозицій, фірмових бланків, рекламних листівок і будь-якої іншої рекламної поліграфії.

Фонові конверти

Іноді клієнти замовляють друк конверта з 2-х сторін. Звичайно ж, ми зробимо це для вас! Замовляйте будь-який розмір - ми надрукуємо зображення з однієї або двох сторін, в 1 або 2 кольори. Якщо вам потрібен багатобарвний друк - наше високотехнологічне цифрове обладнання дозволяє нам надрукувати будь-яке зображення з передачею 65 000 кольорів і відтінків, фотографічною чіткістю. Технологія друку наступна: спочатку зображення друкується відповідно до замовленого розміром, потім викарбовується і згортається в конверт.

Ми готові до реалізації будь-яких ваших «конвертових» фантазій, бо бажання клієнта для нас - закон!

Виготовлення конвертів

Виготовлені всі види конвертів із спеціальної «конвертової» тонкої і міцної паперу 80 г / м². Ми гарантуємо якісний друк будь-якого зображення в 1, 2, 3 і 4 кольори. Друк робиться з одного боку.

Для зручності заклеювання конвертів ми робимо відривну силіконову стрічку.

Друк наклейок з адресою для конвертів

Для того щоб прискорити підготовку листів до відправки, ми пропонуємо послугу з друку наліпок з адресою одержувача. Від замовника нам необхідний файл у форматі «excel» з потрібними адресами. Ми швидко і якісно надрукуємо всі необхідні адреси на самоклеючому папері. За бажанням клієнта ми можемо самі наклеїти все наліпки з адресами на конверти.

Всі деталі замовлення обговорюються і обговорюються з менеджером в процесі оформлення.

Конверти з віконцем

Конверти з віконцем використовуються для прямої адресної розсилки. Віконця допомагають прискорити процес розсилки: не потрібно спеціально кожен раз писати або друкувати адресу на конверті, досить надрукувати його на аркуші в потрібному місці - і його буде видно крізь прозоре віконце конверта.

Часто конверти з віконцем використовуються для адресної рекламної розсилки - вони мають більш естетичний зовнішній вигляд, а фірма, яка розсилає їх, виглядає більш презентабельно. Та й останні маркетингові дослідження довели, що конверти з віконцями краще сприймаються клієнтами компанії - такий конверт ніколи не залишається непоміченим і завжди відкривається першим.

Принт Маркет пропонує вам конверти з віконцем для адреси одержувача в трьох розмірах. Розмір прозорого віконця для адреси стандартний - 45х90 мм.

Крафт конверти

У світлі сучасних тенденцій боротьби з забрудненням екології багато прогресивних компаній перейшли на поліграфічну продукцію, надруковану на вторинній сировині - крафтовому папері. Наша компанія використовує цю відмінну сировина для друку різної продукції - у нас є Еко пакети з крафту, Еко сумки з крафту і навіть кулькові ручки двох моделей з крафту. Ми дуже пишаємося, що використовуючи крафтовий папір, вносимо свою скромну лепту в захист навколишнього середовища і збереження лісів України.

До нашого асортименту з вдруге переробленого паперу ми додали конверти. Крафт конверти ми виробляємо трьох розмірів. За бажанням клієнта їх ми теж можемо прикрасити логотипом компанії. Друк делается в 1 або 2 кольори, з одного боку.

Конверти з дизайнерського паперу

Іноді, для особливо урочистих випадків, потрібні незвичайні, стильні і оригінальні конверти. Принт Маркет пропонує своїм клієнтам конверти з дизайнерського паперу - вони, без сумніву, своєю неординарністю виділять вас із загальної маси. Дизайнерський папір відрізняється за кольором, фактурі, обробці, структурі і тиснення. Вона відноситься до класу елітних сортів паперу.

Ознайомитися з повним асортиментом дизайнерської елітної паперу ви можете, замовивши її зразки у наших менеджерів.

Конверти з дизайнерського паперу ми друкуємо трьох розмірів, друк в 1 або 2 кольори.

6125

людина сьогодні переглянули цю категорію