Рекламні банери. Друк рекламних банерів Київ, ціна | Принт Маркет

Друк рекламних банерів

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Рекламні банери - найпопулярніший вид зовнішньої реклами. Області їх застосування різноманітні: від фасадних реклам величезних розмірів до гасел, плакатів і стендів, які можна розміщувати і в приміщенні, і ззовні. Зображення на банерній тканині зустрічаються на стінах будівель, над пішохідними вулицями і дорогами у вигляді перетяжок, всередині інтер'єрів під час проведення промо-акцій, виставок, презентацій, тренінгів і багатьох інших заходів. Вибір матеріалу залежить від умов експлуатації та особливостей зображення на ньому. Принт Маркет давно і успішно виготовляє банери для зовнішньої реклами будь-яких розмірів. Наше сучасне високотехнологічне обладнання дозволяє виконати якісний друк на рулонному носії і отримати банер такої величини, яка потрібна клієнту. А сировина, що купується тільки у перевірених постачальників з країн ЄС, дозволяє випускати високоякісний продукт, ціна якого порадує навіть бюджетних замовників.

Особливості виготовлення банерів: що необхідно знати?

При виготовленні рекламного банера ми використовуємо матеріал високої якості (вініл) і широкоформатний друк. Це дозволяє отримати не тільки практичну та довговічну, але і красиву на вигляд продукцію. Але крім знання матеріалів, слід знати і дотримуватися специфічних правил зовнішньої і внутрішньої реклами, без яких ваша реклама не буде працювати. Багаторічний досвід Принт Маркет навчив нас, що не можна просто взяти і перенести вподобане зображення на вінілове полотно. Якщо невеликі стенди і плакати, встановлені в приміщенні, можна розглядати скільки завгодно, вчитуючись в текст і милуючись красивою картинкою, то банер розміром, наприклад, 300х600 см, розтягнутий над вулицею, люди вивчають не більше 2-3 хвилин і то - на ходу. Саме тому для створення ефективного і дійсно працюючого банера існує потреба у професійному дизайні. У маркетингу для рекламних полотен великих розмірів існує таке поняття, як «правило 3-х секунд». Це означає, що за 3 секунди банер зобов'язаний донести до свідомості потенційного покупця всю інформацію: який захід очікується, де і коли воно відбудеться, а також чим воно може бути привабливим і вигідним для покупців. Наступне правило - це відстань від банера до людських очей, яке повинно бути ідеально вивірене, щоб на ходу можна було встигнути прочитати і усвідомити текст. Якщо до невеликого плакату або стенду можна підійти, уважно вивчити і навіть переписати необхідну інформацію, то текст над дорогою або на стіні будівлі навряд чи дасть таку можливість. Третє і найважливіше правило створення банерів - взаємозв'язок з навколишнім середовищем. Наприклад, влітку, під час цвітіння, яскрава багатобарвна композиція, встановлена ​​на вулиці, загубиться і ніякого ефекту не принесе, а клієнт буде незадоволений роботою. І суворий лаконічний плакат з мінімальною кількістю квітів також буде недоречний в сірий весняно-осінній період. Тому ми точно знаємо - завдання по створенню активно працюючого «правильного» банера слід доручати професійним дизайнерам, які добре знають специфіку зовнішньої і внутрішньої реклами. Наша команда досвідчених художників-дизайнерів до кожного замовлення підходить індивідуально, враховуючи всі нюанси і побажання клієнта, тому ми впевнені, що в кожному випадку найбільш ефективний варіант банера буде знайдений.

Дизайн банерів в друкарні "Принт Маркет"

 Ви вже зрозуміли: якщо ви хочете отримати зовні привабливий і активно працюючий банер, то доручіть його виготовлення «від А до Я» професіоналам. Якщо ви визначилися з розміром, зображенням і змістом рекламного тексту, а також підготували власний макет, то ми швидко і якісно роздрукуємо його для вас. Будь ласка, надішліть його нам разом із заповненою формою замовлення. Тільки обов'язково переконайтеся, що він відповідає всім технічним рекомендаціям для макетів, інакше ми не зможемо його надрукувати. Якщо вам необхідно не тільки роздрукувати банер, але й розробити його макет, сміливо звертайтеся до наших висококваліфікованих художників-дизайнерів. При оформленні замовлення вкажіть «Замовити дизайн» і детально викладіть в коментарях свої побажання. Всю необхідну графічну інформацію (фотографії, логотип, схеми проїзду, адреси та інший інформаційний текст) надсилайте нам на електронну пошту. Наші дизайнери, взявши до уваги ваш смак і побажання, розроблять макет і вишлють вам на затвердження. Вартість розробки нашого дизайну залежить від складності роботи.

Формат, розміри і форма банерів

Як ми вже згадували, для виготовлення банерів великих розмірів ми використовуємо метод широкоформатного друку на спеціальній вініловій плівці Оракал (Oracal). Даний метод вважається одним з найбільш ефективних і поширених серед технологій рекламного маркетингу. Плівка використовується для створення широкого спектру реклами зовнішнього застосування: вітрини, вивіски, транспаранти, обклеювання транспорту. Також гарний та якісний банер - це відмінний бюджетний варіант, якщо потрібно закрити фасад будівлі, що ремонтується, заховати будівельні ліси, затягнути габаритні рекламні конструкції. Завдяки властивостям Oracal термін служби банерів може бути дуже тривалим - до 3-5 років. При цьому якість широкоформатного друку настільки висока, що зображення не вицвітають, не тріскаються і фарба з них не осипається. Друк на плівці має підвищену міцність і стійкість до впливу води, вітру, морозу, сонця, до зміни температур (зима - літо) і до дрібних механічних пошкоджень. Великий вибір розмірів банерів, що випускаються в Принт Маркет, дозволяє нашим клієнтам знайти для себе найбільш підходящий. Також ми виготовляємо різні форми банерів: прямокутні та квадратні. Щоб банер не провисав, а був міцно і добре натягнутий, у ньому робляться спеціальні отвори - люверси.

Як замовити рекламний банер в Києві?

На нашому сайті є зручна форма розрахунку вартості послуги, тут же ви можете і оформити заявку. Виберіть зі списку потрібний розмір і кількість банерів, і відповідні для вас терміни виготовлення. У вартість входить повнокольоровий друк на полотні. До речі, друкуємо ми дуже швидко. Якщо вам потрібно порадитися або з'ясувати будь-які виниклі питання, то наші менеджери будуть раді приділити вам увагу по телефону або електронній пошті (див. Контакти). Також менеджери перерахують вам всі можливі способи доставки і оплати готової продукції. Нехай вас не бентежить наше місце розташування (Київ) - ми виконуємо замовлення для клієнтів з усієї України, тому Ваше замовлення, як і всі інші, буде своєчасно доставлений Вам в офіс за допомогою послуг Нової пошти і наших логістів.

 

Широкоформатний друк - це повнокольоровий друк на спеціальному рулонному матеріалі: на вініловій плівці, на банерній тканині, на банерній сітці або на папері. Методом широкоформатного друку створюються плакати, розтяжки і елементи рекламних конструкцій будь-якої складності. Широкоформатний друк Київ Принт Маркет - це гарантія отримання якісного і довготривалого зображення для вашої рекламної компанії. Ми створюємо щити й афіші, вивіски і перетяжки, бігборди, вітрини та інші рекламні носії для зовнішнього застосування і приміщень, які здалеку привернуть увагу потенційних клієнтів.

Широкоформатний друк банерів

Банери сьогодні є найпопулярнішим видом зовнішньої реклами. Області їх застосування різноманітні: від фасадних полотен величезних розмірів до компактних плакатів, що розміщуються у приміщенні. Широкоформатний друк на банерній тканині можна зустріти на вулиці, на будівлях, над дорогою у вигляді перетяжок і всередині інтер'єрів під час промо-акцій, виставок, презентацій, тренінгів і безліч інших заходів. Вибір матеріалу для банеру залежить від умов експлуатації та особливостей нанесення зображення. Принт Маркет давно і успішно виготовляє банери Ролл Ап і Павук для приміщень. Наше сучасне високотехнологічне обладнання дозволяє якісно виконати друк банерів на будь-якому рулонному носії.

Широкоформатний друк на плівці "Оракал"

Широкоформатний друк на плівці Оракал (Oracal) вважається однією з найбільш поширених та ефективних технологій рекламного маркетингу. Принт Маркет пропонує використовувати її для створення широкого спектра реклами внутрішнього і зовнішнього застосування: вітрини, вивіски, обклеювання транспорту, таблички, наклейки, штендери, стікери, постери, покажчики, світлові пристрої і панелі. Плівка оракал має підвищену міцність і стійкістю до дії вологи і сонця, до перепадів температур і до дрібних механічних пошкоджень.
Ми пропонуємо друк наклейок від маленьких (розмір 25х50 мм - 70-100 мм) до великих плакатів (формат А4 - А0). Ми вміємо якісно працювати з будь-яким видом плівок: з прозорою або зі звичайною самоклейкою.

Широкоформатний друк на банерній сітці

Банерна сітка - це особливий матеріал, який використовується при створенні великогабаритних рекламних конструкцій. Широкоформатний друк на банерній сітці - гарний і якісний бюджетний варіант, коли потрібно закрити фасад будівлі (що перебуває в ремонті), заховати будівельні ліси, затягнути габаритні рекламні конструкції. Банерна сітка має безліч переваг: вона мало важить, відмінно пропускає повітря і світло, досить стійка до вітру і затримує дрібне сміття. Друк на банерній сітці, зроблений в Принт Маркет, відрізняється яскравістю, барвистістю та довготривалістю.

Принт Маркет готовий виконати ваше замовлення на широкоформатний друк Київ та Україна швидко, якісно і недорого. Харків, Одеса, Львів, Дніпро або будь-який інший населений пункт країни - неважливо, де ви знаходитеся, ваше замовлення буде своєчасно доставлено вам в офіс за допомогою послуг Нової пошти або кур'єрами.

10312

людина сьогодні переглянули цю категорію