Пластикові таблички на двері в офіс або будинок в Києві. Виготовлення пластикових табличок | Друкарня Принт Маркет

Пластикові таблички

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Інформаційні таблички в наш час - необхідність. Вони економлять час на пошук потрібної організації, офісу або кабінету, створюють перше враження про компанію, а крім того, привертають увагу. В ідеалі - прекрасним оформленням, а не позбавленим смаку дизайном.

Фасадні таблички можуть бути адресними або вказівними. Текст на них повинен добре читатися з великої дистанції і різних ракурсів, тому вони не терплять хитромудрих шрифтів, тонких і розмитих ліній. Тут прийнятні максимально прості форми і контрастні кольори.

Підбираючи таблички на будинок, необхідно враховувати візуальну сумісність їх дизайну з екстер'єром будівлі. Цікава оригінальна (не плутати з екстраординарною) табличка може «освіжити» скромний фасад. Але різниця має бути невеликою. Оформлена по багатому адресна табличка буде нерозумно виглядати на звичайному паркані. Якщо ж будинок виглядає презентабельно, слід відмовитися від шаблонних форм.

Виготовлення табличок для офісів, кабінетів передбачає можливість використання різних шрифтів за типом і розміром. При створенні дизайну можна трохи дати волю фантазії. Це ж стосується і текстового змісту. Деякі компанії, замовляючи таблички на двері, фантазують - придумують цікаві назви для своїх відділів і посад співробітників.

У типографії Принт Маркет можна замовити табличку інформаційну (з назвою і покажчиком закладу, організації), адресну (з номером будинку і назвою вулиці), офісну (з ім'ям і посадою, назвою відділу та ін.). Таблички для розміщення на вулицях ми виготовляємо на пластику (товщиною 3 мм) повнокольоровим друком. Інтер'єрні - друкуємо на оракалі, який наносимо також на пластик.

5080

людина сьогодні переглянули цю категорію