Щоденники з логотипом. Замовити друк логотипу на щоденниках в Києві | Прінтмаркет

Щоденники з логотипом

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Незважаючи на наше сучасне комп'ютеризоване життя, щоденники і сьогодні користуються не меншою популярністю, ніж багато десятиліть тому. Вони допомагають планувати та регулювати ділові зустрічі та заходи, нагадують про важливі події та містять купу важливих записів та інформації. Щоденник – це не просто записник ділової людини, це і реклама його компанії. Він підкреслює статус та покращує імідж свого власника.
Принт Маркет пропонує якісні та стильні щоденники з логотипом від найкращих виробників України та Німеччини. Нанесення логотипу відбувається шляхом тиснення. Датовані щоденники з логотипом стануть чудовим подарунком для ваших співробітників, клієнтів та ділових партнерів. Такий презент здатний зміцнити ваші ділові стосунки та підкреслити солідність вашої фірми. Недатовані щоденники зручні тим, що дозволяють робити записи незалежно від числа та місяця. Такі щоденники стануть справжніми помічниками у бізнесі та продемонструють турботу про зручність роботи співробітників.

Щоденники Brunnen

Щоденники торгової марки BRUNNEN від компанії Baier&Schneider (Німеччина) є одним з кращих зразків європейської якості та естетики. До Нового 2016 року Принт Маркет приготував для своїх клієнтів кілька моделей датованих щоденників BRUNNEN: формат А5 (145х206 мм), внутрішній блок має 336 сторінок трьома мовами.
Модель Стандарт Miradur – найпопулярніший недорогий щоденник. Обкладинка класична, структурована та блискуча. Великий вибір кольорів. Логотип можна нанести методом тиснення фольгою або конгревним (об'ємним) тисненням без фольги.
Модель Стандарт Grafo Гапчинська – оригінальний та креативний щоденник, обкладинка якого прикрашена малюнками відомої української художниці Євгенії Гапчинської. Сама себе художниця називає «Постачальник щастя №1», а ми можемо запропонувати на вибір 5 варіантів обкладинки з її милими дивовижними картинами. Логотип також наноситься методом тиснення фольгою або конгревним (об'ємним) тисненням без фольги.
Модель Стандарт Grafo Russian – патріотичний варіант щоденника, прикрашений елементами української вишиванки. Ми пропонуємо 2 варіанти українського орнаменту. Нанесення логотипу таке саме, як і в попередніх моделях: методом тиснення фольгою або конгревним (об'ємним) тисненням без фольги.

Щоденники Бриск

Українські щоденники торгової марки Brisk за своїми якісними характеристиками дуже схожі на німецькі щоденники марки BRUNNEN. Можливо, вони трохи програють їм за деякими параметрами, але й ціна їх значно нижча. Тому ми з упевненістю можемо сказати, що у співвідношенні «ціна – якість» Щоденники Бриск є відмінним продуктом. Принт Маркет пропонує гарні та зручні датовані та недатовані щоденники Бриск формату А5 (145х206 мм) із зазначенням міжнародних штрих-кодів, міжнародних та українських тепефонних кодів та міжнародних скорочень у ділових документах, з інформацією для водіїв, з картою України та Європи та з усіма українськими святами, а також із масою іншої корисної інформації. Найбагатша палітра кольорів обкладинки допоможе підібрати щоденник під колір вашого логотипу. Метод нанесення логотипу – тиснення конгревне або фольгою.

Замовити щоденники з логотипом у Києві

Замовити щоденники в Принт Маркет – це означає придбати продукцію відмінної якості за розумною ціною. Детально ознайомитись з моделями щоденників ви можете за фото, розміщеним на нашому сайті. Замовити щоденники можна одразу на сайті, за телефоном (044) 229-42-42 або електронною поштою info@printmarket.ua. Виготовлення замовлення 4-5 робочих днів, також передбачено програму SOS, тобто терміновий друк тиражу. Можливий тираж – від 10 до 200 штук.
Незалежно від місцезнаходження вашої компанії – Київ та вся Україна, ми завжди точно вчасно доставляємо виконане замовлення за допомогою кур'єрів чи послуг Нової пошти. У нас передбачено кілька варіантів доставки, які Ви можете обговорити з менеджером під час оформлення замовлення. Також є кілька варіантів оплати.

6750

людина сьогодні переглянули цю категорію