Кубарики з логотипом у Києві. Виготовлення та друк кубариків | Принт Маркет

Кубарики з логотипом

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Кубарики - квадратні листочки паперу для заміток невеликого формату, укладені в стопки, проклеєні з одного боку. Кубарики зручно тримати на столі і використовувати для швидкого запису, наприклад, при спілкуванні по телефону, оскільки листочки легко відриваються і мають зручний формат. Також їх можна використовувати для запису нагадування або як записки на робочому столі. Часто на листочках кубариків розміщують логотип компанії або невеликий рекламний текст. Таким чином, кубарики з логотипом стають додатковим рекламним носієм.

Друк кубариків

Друк кубариків робить їх брендованої продукцією. Кубарики з логотипом, також, як і інші канцтовари в фірмовому стилі, не тільки роблять бренд запам'ятовуючим, але виконують ту ж функцію, що і уніформа співробітників. Виготовлення кубариків в Києві займає небагато часу, стандартні терміни - 6 робочих днів, проте в залежності від тиражу можливо і більш термінове виготовлення кубариків. Разом з кубариками часто замовляють друк рекламних флаєрів, ручок з логотипом та рекламних банерів.

Кубарики з логотипом зазвичай роблять висотою близько 1 см, 2,5 см і 5 см. Це відповідно 100/250/500 аркушів паперу. Ми пропонуємо друк кубаріков на 50, 100 або 250 листів. Розмір листочків, покладених в кубарики, становить 90 на 90 мм, але при необхідності можливе виготовлення кубариків меншого або більшого розміру. Ви можете надрукувати кубарики з логотипом в Києві на папері щільністю 80 г/м2. Друк кубариків зазвичай роблять кольоровий, з одного боку листочка.

4173

людина сьогодні переглянули цю категорію