Друк буклетів замовити в Києві, Україні | Принт Маркет

Друк буклетів

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Друк рекламних буклетів

Як показали маркетингові дослідження, буклети є одним з найкращих видів поліграфічної рекламної продукції. Вони необхідні і малим фірмам, і великим корпораціям, тому що здатні дати досить велику кількість інформації про компанію, її товари або послуги на невеликій площі листа. За допомогою буклету можна, наприклад, рекламувати різноманітні акції та знижки, вказати перелік цікавої продукції та навіть меню популярного ресторану. Буклети характеризують вашу фірму як серйозну та солідну організацію, яка вивчає маркетинг та знає, як просувати свій імідж та свою продукцію.

Колектив компанії PrintMarket, маючи багаторічний досвід у створенні рекламної друкованої продукції, знає, наскільки відповідальним та складним завданням є друк буклетів, тому ми намагаємося, щоб наш продукт містив максимальну кількість інформації, відрізнявся барвистістю, практичністю, був легким та досить довговічним. Адже якщо буклет містить цікаву інформацію (наприклад, знижку товару чи перелік послуг фірми), то споживач захоче його зберегти протягом кількох місяців. Для зручності клієнтів та замовників ми друкуємо декілька моделей буклетів: міні, євростандарт, формат А4 та А5. Папір ми використовуємо білий крейдований. Щільність паперу в кожному розмірі може бути 130/170/350 г/м2. Під час друку буклетів на папері 350 г/м² ми пропонуємо нашим клієнтам матову ламінацію поверхні з двох сторін. Вона посилить яскравість фарб і запобіжить буклет від подряпин та механічних пошкоджень. Створення буклетів відбувається методом офсетного та цифрового друку, що дає можливість передати зображення з фотографічною точністю та з усім багатством кольорової палітри. За бажанням клієнта ми робимо кольоровий друк буклетів із 2-х сторін інформаційного листка.

Виготовлення буклетів відбувається зі спеціального сорту крейдованого паперу, складеного один або кілька разів. Площа кожного виду буклету дає можливість розмістити на його сторінках, окрім необхідної текстової інформації, будь-які зображення та фотографії, адреси та телефони компанії, адресу Інтернет-сайту, а також безліч цікавих відомостей. Споживачі ніколи не викинуть буклет з цікавою інформацією, а використовують його за призначенням: для отримання знижок, замовлення їжі, для придбання речей і навіть для орієнтування на місцевості (при розміщенні на буклеті карти з місцем розташування потрібного об'єкта). Вартість виробництва буклету значно менша від вартості брошури, тому що для створення одного буклету потрібен лише один аркуш паперу. При цьому ніякі скріплювальні елементи типу клею, скоб, пружин або інших ndash; не використовуються. Ефект «книжки» виходить за допомогою спеціального фальцювання або біговки, що робить буклет зручним для споживачів. Кожен потенційний клієнт може взяти цікаву інформаційну листівку і забрати з собою в кишені або маленькій дамській сумочці.

Дизайн буклетів

Щоб створити буклет, який ефективно виконуватиме роль рекламного агента, потрібно знати деякі «секрети» дизайну: лаконічний та читабельний шрифт, яскраве привабливе зображення або фото, інтригуючий та зрозумілий текст. Якщо у вас є готовий макет буклету, то ми із задоволенням швидко та якість надрукуємо для вас тираж. Варіанти оплати та доставки ви зможете обговорити з нашим менеджером під час оформлення замовлення. Якщо ви потребуєте створення макету хорошого, що продає буклету, то наші досвідчені дизайнери із задоволенням розроблять кілька ескізів, з яких ви виберете найбільш сподобався. Платити ви будете лише за один макет – той, котрий обрали! Розробка макету буклету коштує 200 грн.

Буклети Міні

Буклет Міні створюється з листа крейдованого паперу 200х200 мм, складеного в 1 фальц, тобто навпіл. Готовий розмір буклету складає 100х200 мм. Буклет має невелику площу для інформації, тому використовується для яскравої та помітної реклами, здатної зацікавити клієнта. Друк буклетів можливий на тонкому папері 130 г/м² і більш щільною – 170 г/м² та 350 г/м². Буклети

Євро Буклет

Євро є розміром Євростандарт, для створення якого використовується формат паперу 210х297 мм, складений у 2 фальці. Готовий розмірр буклету Євро 99х210 мм. Такий буклет можна розсилати потенційним клієнтам поштовим розсиланням. Особливо презентабельно цей вид буклету виглядає в конверті Євро з прозорим віконцем. одразу відчувається повага до клієнта! Буклет Євро також може бути надрукований на тонкій 130 г/м² та більш щільному папері – 170 г/м² та 350 г/м².

Буклети формату А5

Буклет формату А5 друкується на аркуші паперу розміром 210х297 мм, згинається в 1 фальц. Його готовий розмір 148х210 мм. Цей вид буклетів є найбільш популярним – багато місця для інформації, зручний розмір та досить дешева собівартість. Друкується на папері будь-якої щільності – 130 г/м2, 170 г/м2; та 350 г/м².

Буклети формату А4

Найбільший буклет – це формат А4, його розмір 420х297 мм, згинається в один фальц. У готовому вигляді має розмір 297х210 мм. Даний вид буклету використовується для детальної інформації потенційних клієнтів про товари або послуги, тут може бути наведений асортимент продукції, меню ресторану або репертуар кінотеатру. Друк цього виду буклетів також передбачає використання паперу різної щільності – 130 г/м2, 170 г/м2; та 350 г/м². Отже, якщо ви вирішили друкувати буклети для свого рекламного заходу або акції, звертайтеся до компанії PrintMarket. Ми вміємо створювати буклети, які містять максимум корисної інформації, дуже гарні, якісні та доступні за ціною.

9371

людина сьогодні переглянули цю категорію