Друк на чохлах для iPhone у Києві. Купити чохли із принтами | Принт Маркет

Чохли для iPhone з логотипом

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Чохли з логотипом для iPhone

Сьогодні Ви навряд чи знайдете людину, яка б у повсякденному житті обходилася без телефону. Та й сучасний телефон є вже не просто засобом зв'язку, це діловим помічником, міні-комп'ютером з додатковими функціями: фотоапарат, пошта, інтернет, соціальні мережі, телевізор і навіть метеорологічний центр! При цьому Ваш улюблений девайс відрізняється тонкістю та крихкістю. Щоб уберегти свій супер якісний та надійний телефон від пошкоджень, потрібно подумати про придбання гарного захисного чохла. Принт Маркет готовий запропонувати власникам деяких моделей iPhone та Samsung зручні та красиві чохли з принтами на замовлення, які не тільки захистять Ваші телефони, але й дозволять Вам виявити свій смак та оригінальність.
Що потрібно враховувати при виборі захисного чохла:
1. Чохол своїми розмірами повинен точно відповідати розмірам телефону та ідеально прилягати до нього з усіх боків.
2. Він повинен бути тонким і легким, щоб не додавати ваги телефону і не спотворювати його досконалий дизайн.
3. Так як телефон – пристрій, створений з гладкого скла, металу або пластику може легко вислизнути з рук, то чохол повинен гарантувати надійне утримання його в руці та практичний захист від ударів, сколів, попадання води та ін.
4. Друк на чохлах дозволить Вам виділитися в натовпі і створити своєму девайсу креативний «одяг» у своєму смаку, а значить – Ви будете єдиним власником оригінального стильного чохла, виконаного за вибраним Вами малюнком.

Друк на чохлах для телефонів

Нашим клієнтам ми можемо запропонувати чохли для iPhone і Samsung. Моделі iPhone 3G/3GS, 4/4S або 5. Чохли виготовляються із ультратонкого прозорого матеріалу – полікарбонату, який має масу позитивних властивостей. Це висока стійкість до ультрафіолетових променів, велика ударостійкість, несхильність до корозії, і навіть хімічна і вогнестійкість. Полікарбонат сьогодні широко застосовують у зовнішній рекламі, у промисловому та житловому будівництві. Чохли з цього суперматеріалу дуже міцні, надійні та красиві, легко одягаються на телефон та щільно фіксуються на ньому. Друк на чохлах, вироблена в Прінт Маркет, повнокольорова, якісна та яскрава. Вона може займати всю ширину чохла або лише якусь його частину. Зображення Ви вибираєте самі. За Вашим бажанням картинку можна надрукувати як напівпрозору фотографію. У будь-якому випадку – друк на чохлах для iPhone дозволить Вам проявити смак і виділити свій девайс з тисячі подібних.

Замовити дизайн, виготовлення та доставку чохлів для телефонів у Києві

Ви можете дуже швидко, якщо зробите це на сторінках нашого онлайн інтернет-магазину. Якщо ви не маєте зображення для друку, його для Вас створять наші професійні художники-дизайнери. Вам лише слід розповісти їм про свої переваги та побажання. Замовити дизайн, друк та доставку готових чохлів можливо у наших консультантів за телефонами або електронною поштою, які вказані там же, на сайті. Менеджери проконсультують, порадять та підкажуть, як без проблем оформити замовлення. Варіанти доставки та оплати Вам також запропонують на вибір. Наші виробничі площі та головний офіс знаходяться в Києві, але готову продукцію ми доставляємо точно і без порушення вказаних у договорі термінів, незалежно від місця Вашого знаходження – у всі великі та малі міста України. Замовте у Києві чохли з принтами – і Ви переконаєтесь у нашому професіоналізмі.

3867

людина сьогодні переглянули цю категорію