Поліграфія еко замовити в Києві - Друкарня Принт маркет

Продукція з екологічно чистої сировини

Екологічна поліграфія набуває все більшої популярності як серед звичайних споживачів, які замовляють канцтовари для себе, так і серед компаній, які бажають показати свою орієнтованість на збереження екології. Компанія «Прінт Маркет» дбає про навколишнє середовище, тому еко поліграфія займає в нашому асортименті одне з ключових місць.
 
Фарби, обладнання, папір — у розпорядженні наших поліграфістів маса матеріалів, які відповідають принципам екологічної відповідальності. При цьому ви можете замовити максимально індивідуалізований друк на крафтовому папері.
Особливості крафтової продукції
 
Ми пропонуємо еко-поліграфію, для виготовлення якої використовуються крафтовий папір та безпечні фарби. Назва крафтового паперу походить від німецького слова, яке буквально перекладається як «сила». Матеріал створюється із деревини шляхом сульфатного варіння, тому сумніватися у його екологічності не доводиться. Навіть еко-ручки з такої сировини після використання швидко розкладаються, не залишаючи небезпечних відходів. 
 
Основні переваги канцтоварів з екологічних матеріалів:
 
висока якість — нагадаємо, що слово «крафт» означає «силу», що безпосередньо вказує на міцність та стійкість матеріалу;
стійкість до погодних факторів — еко продукція витримує попадання крапель води та тривале ультрафіолетове випромінювання;
естетичність — поліграфія з екологічно чистої сировини не тільки приємна на дотик, а й виглядає максимально стильно та привабливо;
гігієнічність — однією із наших спеціалізацій є виготовлення еко крафт-пакетів з логотипом, які підходять для перенесення продуктів.
Асортимент екологічної поліграфії
 
В нашій компанії ви можете замовити еко поліграфію в усьому різноманітті:
 
Еко ручки — ефективний рекламний агент будь-якої кампанії, яку проводить ваша фірма. Корпус виробу має природний відтінок крафтового паперу, а колір кліпси ви можете підібрати відповідно до вашої корпоративної гами.
Крафтові олівці — сувенірна продукція, яка відрізняється натуральним не фарбованим корпусом, на якому може бути розміщено логотип компанії або назву бренду.
Пакети еко — для виготовлення подібних аксесуарів ми застосовуємо такі екологічні матеріали, як спанбонд або відбілений папір. Друк на крафтовых пакетах здійснюється безпечними фарбами, тому в них можна переносити не тільки книги та презенти, а й харчі.
Еко-блокноти — ми виготовляємо стильні блоки найбільш затребуваного формату з використанням якісного офсетного або кремового паперу. 
 
Наша екологічна продукція не вичерпується вищезгаданими виробами. Ми також пропонуємо еко-візитки, крафтові листівки та інші роздаткові або сувенірні матеріали, що відповідають сучасним уявленням про екологію. 
 
Перед тим, як здійснити замовлення, ви можете прикріпити готовий макет нанесення. Якщо макету у вас немає, наші графічні дизайнери та художники допоможуть вам у його створенні. Ми знаємо, як поєднати корпоративну айдентику з перевагами конкретного виду поліграфії та створити корисний продукт.