POS-матеріали. Виготовлення та друк POS-матеріалів в Києві | Друкарня Принт Маркет

Виготовлення POS матеріалів

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Нещодавно в сучасному маркетингу з'явилася нова назва рекламних носіїв – POS матеріали, або як їх ще скорочено називають POSМ. Що ж це таке і з чим його їдять? Походження цього виразу англійське «point of sales materials» і перекладається воно як «торговельна точка, або місце продажу». До pos матеріалів відносяться різноманітні власники, цінники, менюхолдери, постери, наклейки, шовфтокери, диспенсери, бирки, брелоки, стікери, підлогова графіка, закладки, воблери, стопери, світлові панелі та багато інших невеликих рекламних матеріалів, що активно сприяють просуванню та реалізації товарів та послуг. На сьогоднішній день матеріали визнані одним з найдієвіших рекламних методів активізації та розвитку бізнесу, тому що вони мають три дуже важливі якості:

Їх можна розташовувати абсолютно скрізь, на будь-якому товарі, на будь-яких площинах і матеріалах. Це реклама, яка може бути всюди.

Вони користуються підвищеною увагою у потенційних споживачів і активно залучають усі цільові групи, незалежно від віку, соціального становища тощо.

При вражаюче яскравому зовнішньому вигляді pos матеріали дешеві у виготовленні та доступні для будь-якого, найскромнішого бюджету. Виготовлення pos матеріалів також не відрізняється особливою складністю, тому швидкість виробництва плюс відмінна якість виконання та плюс низька ціна – ось те, що цінують наші клієнти, коли замовляють даний вид продукції в Прінт Маркет.

Функції та призначення pos-матеріалів

Для успішної роботи з матеріалів слід враховувати деякі їх особливості:

  • Контактувати візуально: тобто при першому влученні «на очі» покупцю, POSМ повинні вже «не випускати» потенційного покупця з поля зору, активно залучаючи до себе.
  • Розташовуватися в «правильних» місцях: тобто, зустрічатися так часто на шляху покупця, щоб викликати у нього емоційний відгук, який переконує необхідність цієї покупки.
  • Мотивувати до дії: немає кращої мотивації, ніж різноманітні знижки та пільги. Використовуйте будь-яку можливість запропонувати покупцю трохи більше, ніж він розраховує – і він обов'язково спокуситься покупкою.
  • Використовувати мерчендайзинг: мистецтво розмістити і представити товар у торговому залі або в торгових рядах так, щоб повз нього було неможливо пройти.
  • Постійно просувати продукцію: матеріали дуже активно допомагають підвищити впізнаваність бренду, а якщо у потенційного клієнта виникнуть стійкі зв'язки та асоціації з брендом, то він обов'язково стане клієнтом Вашої компанії.

Друк POS-матеріалів у друкарні Принт Маркет

У нас у Києві велика виробнича база високотехнологічного обладнання для виробництва різних матеріалів. Ми можемо запропонувати великий асортимент POSМ всіх категорій та видів, з урахуванням будь-якого смаку, потреб та фінансових можливостей. Виготовлення відбувається на найвищому якісному рівні та контролюється фахівцями на всіх етапах. Ми гарантуємо нашим клієнтам повнокольоровий друк pos матеріалів та. при необхідності, подальшу післядрукарську обробку, яка продовжує експлуатаційний термін служби та захищає матеріали від несприятливих явищ навколишнього середовища (впливи вологи, жиру, УФ-променів, перепадів температури тощо). Щоб Ваші POSМ вигідно відрізнялися від конкурентів і справді приносили користь, слід ретельно продумати дизайн зображення. Принт Маркет може запропонувати послуги наших досвідчених і креативних дизайнерів, які добре знають нюанси оформлення всіх груп пос матеріалів, адже кожна з груп покликана справлятися зі своїм індивідуальним завданням. Але які б pos матеріали Ви не замовили, виготовлені та надруковані в Прінт Маркет, вони стануть дієвим рекламним інструментом для Вашого бізнесу та вирішуватимуть основне завдання: ефективна реалізація Ваших товарних пропозицій.

4415

людина сьогодні переглянули цю категорію