Паперові пакети з логотипом замовити друк у Києві, Україні | Принт Маркет

Паперові пакети з логотипом

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Паперові пакети – крок на шляху до чистої планети!

Багато власників великих і маленьких компаній переконалися в тому, що синтетичні пакувальні матеріали морально застаріли, а крім того, вони вкрай шкідливі для здоров'я людей та екології планети. Тому паперові пакети стали ефективною знахідкою для сучасного маркетингу. І сьогодні немає більш актуальної, стильної та екологічно чистої упаковки для всіх видів товарів та продуктів, ніж паперова. Вона зручна та приваблива, чудово підходить для оригінальних сувенірів та корпоративних презентів, для рекламних матеріалів, що розповсюджуються на виставках та презентаціях, для пробників продукції, які дарують потенційним покупцям під час промо-акцій. Фірмові пакети з логотипом давно стали звичним пакуванням у всіх брендових магазинах, а спеціально випущені подарункові або новорічні пакети – це стильне та приємне доповнення до вмісту. Якщо ви не знаєте де дешево замовити рекламні паперові пакети з логотипом, то рекомендуємо звернути увагу на компанію Принт Маркет. У нас робить замовлення не тільки Київ, а й практично вся Україна: Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Житомир, Полтава та інші міста.

Історія створення паперових пакетів

Розвиток виробництва пакувальних матеріалів почалося з розвитком промисловості, а значить – з розвитком дрібного та середнього бізнесу. Це сталося у ХІХ столітті. У 1859 році англієць Вільям Гудейл отримав патент на перший у світі верстат з випуску примітивних пакетів з паперу. Через кілька років його співвітчизники удосконалили винахід, «прикрасивши» кожен пакет надрукованим найменуванням товару, що туди поміщався. В 1890 Лютер Колуелл доповнив пакети плоским дном, що додало їм обсяг і істотно поліпшило. Майже у такому вигляді вони проіснували до сьогодні. Вже пізніше, у ХХ столітті, паперові пакети забезпечили ручками, тому що перенесення вручну повного пакету з товаром було незручним і травматичним. скільки разів покупець, не бачачи дороги, спотикався і падав, завдаючи шкоди і собі, і своїм покупкам. Ручки робилися зі шнурів та мотузок, зі скрученого паперу та шкіряних ремінців. А площа самих паперових пакетів щедро покривалася друкованою рекламою фірм та компаній, іменами власників магазинів та ресторанів. І навіть виникнення в 1899 поліетиленових пакетів не знизило популярності упаковки з паперу. А на сьогоднішній день паперова упаковка знову увійшла до тренду, є актуальною з точки зору екологічної чистоти і за багатьма якісними характеристиками перевершує поліетиленову упаковку.

Виготовлення та друк паперових пакетів на замовлення

Найбільш популярним і, напевно, найвигіднішим матеріалом для виробництва паперових пакетів вважається білий крейдований папір різної щільності. Для виготовлення пакетів всіх розмірів ми в Прінт Маркет використовуємо щільний папір 200 г/м2. Такий папір дозволяє нанести будь-яке зображення, логотип або іншу картинку з точною передачею всіх нюансів кольорів і з фотографічною чіткістю всіх деталей. Повнокольоровий друк логотипу відбувається на сучасних друкарських верстатах найкращими імпортними барвниками, які ми купуємо у безпосередніх виробників у країнах Західної Європи. Ми можемо надрукувати логотип з одного або з обох боків пакета, як захоче замовник. Щоб зміцнити пакети та захистити зображення від несприятливих атмосферних явищ (сніг, дощ, яскраве сонце) та дрібних механічних пошкоджень, ми робимо післядрукарське оформлення: ламінування, матове або глянсове. на вибір замовника. Для зручного транспортування товарів до верхнього краю кріпляться ручки із міцного білого синтетичного шнура. Друк паперових пакетів зазвичай займає від 4 до 7 днів (залежно від кількості екземплярів), але ми можемо прискорити процес, якщо ви заплатите за терміновість.
Також ми можемо запропонувати послуги нашої дизайнерської команди, якщо у вас немає готового макету логотипу чи картинки для нанесення. Наші дизайнери знають усі сучасні модні тенденції в рекламі, які на сьогодні визначаються стриманістю та простотою. Саме тому останнім часом при виготовленні рекламних паперових пакетів ми переважно використовуємо матове ламінування та друк у 2-3 кольори.

Паперові пакети з логотипом – бездоганний рекламний агент

Ось деякі переваги упаковки з паперу від Принт Маркет:

  1. Екологічна безпека. Папір, з якого створено наші пакети, розкладається в природних умовах швидко та нешкідливо для навколишнього природного середовища.
  2. Велика площа для реклами. Ми випускаємо найбільш затребувані та популярні розміри пакетів, що мають досить велику площу, куди наноситься логотип, слоган, інформація про компанію, контактні дані, яскраві та креативні зображення: формат А5 (150х200х80 мм), формат А4 (250х350х90 мм), формат А3 мм) та вузький пакет (125х370х110 мм).
  3. Чудова якість друку за невисоку доступну ціну. Друк логотипу робиться в одну або дві фарби, з одного або з обох боків – на вибір клієнта. Чим більше пакетів замовляє клієнт, тим менша ціна одного пакета.
  4. Надійність та міцність матеріалу гарантована, оскільки пакети виготовляються з паперу щільністю 200 г/м ², білі, з ручками витими із міцного білого шнура. Бічні вставки додають об'ємності, що робить пакети ще зручнішими та місткішими.
  5. Додаткова післядрукарська обробка для «прикраси»: щоб логотип виглядав барвистішим, ми пропонуємо покриття спеціальною захисною ламінаційною плівкою, матовою або глянсовою. Вона захищає від впливу вологи, жиру та дрібних механічних пошкоджень, але ще суттєво збільшує термін служби пакета.
  6. І нарешті – паперові пакети з логотипом є не лише зручною упаковкою для товарів, за його допомогою можна дуже результативно рекламувати фірму, послуги чи продукцію.

Як замовити паперові пакети оптом з доставкою по всій Україні

Якщо ви замислилися, як зробити паперову упаковку для своїх товарів, то одразу звертайтесь до Прінт Маркет. Ми запрошуємо відвідати наш сервіс у мережі, де ви побачите всі запропоновані моделі пакетів і зможете вибрати ті опції, які найбільше підходять для ваших потреб. Якщо інформації на сервісі недостатньо, зв'яжіться з нашими менеджерами за допомогою телефонів або пошти, координати яких є на сервісі. Для тих, хто вже працює з нами, робить повторне або велике замовлення, у нас є різноманітні пільги та знижки, про які вам розкажуть менеджери. Також ви дізнаєтесь про різні методи оплати та доставки готової продукції. Своєчасну доставку готового замовлення до вашого міста та офісу забезпечать наша кваліфікована служба логістики та Нова пошта. А ми даємо вам гарантію в тому, що вона буде зроблена у повній відповідності до заздалегідь обумовлених датою та часом, договірних термінів ми не порушуємо. Якість продукції, помірні ціни, оперативність виконання замовлень та відмінний сервіс – це наш стиль роботи.

9607

людина сьогодні переглянули цю категорію