Антисептики з логотипом замовити у Києві, Україні | Принт Маркет

Друзі! Через велику кількість замовлень, терміни виготовлення у грудні можуть тривати довше, ніж вказано на сайті.

Щоб уникнути непорозумінь, просимо вас уточнювати терміни виготовлення перед оплатою.

Антисептики з логотипом

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Антисептики

Руки – Найбільший переносник бактерій. Безліч забруднюючих речовин, мікроорганізмів і вірусів накопичуються на руках протягом дня, тому належна гігієна рук надзвичайно важлива, особливо в епоху пандемії коронавірусу. Метод боротьби – часте та дуже ретельне миття рук проточною водою з милом, а за відсутності доступу до води та мила використання дезінфікуючих антисептиків.

Принтмаркет пропонує дезінфектори з відмінним, ретельно підібраним та затвердженим санітарно-гігієнічною службою складом антисептичної рідини. До складу входять інгредієнти, які видаляють більшість шкідливих бактерій, грибків і мікроорганізмів, що зустрічаються в повсякденному житті. Одночасно вони живлять шкіру рук, захищаючи від подразнення. У нас можна замовити та купити потрібну Вам кількість антисептика у пластикових пляшечках різного об'єму (100 мл та 30 мл) з різною закупоркою. Ви можете вибрати ємність із кришкою фліп-топ або з розпилювачем. Якщо Ви дбаєте про своїх колег, друзів або рідних, то ми виготовимо для Вас будь-яку кількість дезінфікуючої рідини, починаючи від 30 штук. Для керівників та власників фірм та компаній ми рекомендуємо замовити фірмові антисептики, брендовані Вашим логотипом. Повнокольорове нанесення робиться на паперовій етикетці, що самоклеїться методом цифрового друку. Макет для нанесення Ви можете надати самі, а якщо його у Вас немає, зверніться до нашої команди професійних дизайнерів – вони із задоволенням допоможуть Вам у цьому.

При використанні придбаних у нас дезінфікуючих засобів суворо дотримуйтесь інструкцій виробника і тримайте антисептик завжди «під рукою». Він стане надійним захистом Ваших рук від хвороботворних мікробів , вірусів та бактерій, допоможе підтримувати гігієну та зберігати здоров'я.

2223

людина сьогодні переглянули цю категорію