Друк логотипу на рюкзаках і сумках Київ, Україна | Принт Маркет

Друк на рюкзаках та сумках

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Друк логотипу на Рюкзаках і Сумках

Недорога у виготовленні і дуже популярна ідея - це рюкзаки і сумки з поліестеру різної щільності, які стали зручною альтернативою для звичайних сумок, ділових портфелів і туристичних рюкзаків. А в світі маркетингу рюкзаки і сумки з логотипом - це ще й ефективні, сучасні рекламні гаджети, якими активно користуються співробітники багатьох компаній або їх клієнти. Такі гаджети дуже корисні, особливо в звичайному житті, і використовуються більш-менш часто. Принт Маркет пропонує ефектно нанести Ваш логотип на сумки і рюкзаки за розумною ціною. Використання аксесуарів з надрукованим логотипом компанії не тільки підвищить її авторитет, але і суттєво вплине на зміцнення довіри до неї з боку клієнтів. Ми запропонуємо Вам невеликі зручні міські рюкзачки і недорогі цікаві рюкзаки-мішки, особливо модні в даний час. Наші моделі призначені для чоловіків і жінок, і можуть використовуватися людьми різного віку.

Для Вас ми пропонуємо кілька моделей рюкзаків і спортивну сумку «Kross», той самий модний рюкзак-мішок. Всі моделі мають свої розміри і пошиті з поліестеру різної щільності. Наприклад, рюкзаки виготовлені з поліестеру 600D і 300D, а сумка-мішок - з поліестеру 200Т. Що це означає? Будь-яка тканина має певну лінійну щільність ниток, яка вимірюється в денах. І 600D є досить щільною і товстою тканиною, яка дуже міцна на розрив, стійка до ультрафіолетових променів, низьких і високих температур, води і різних неприємних погодних проявів. З неї шиють туристичні намети, спортивні куртки, рюкзаки, чохли і різне спорядження. Тканина 300D, зрозуміло, є більш тонкою і делікатною, рюкзак зшитий з неї на похід в Карпати не розрахований, але для міста - цілком міцний і надійний, також володіє водовідштовхувальними властивостями і переносить перепади температур. Поліестер 200Т в швейній промисловості називають «курточною» тканиною, а значить, вона також володіє водостійкістю і добре переносить високі та низькі температури. У будь-якому випадку, поліестер - це міцний і довговічний матеріал, вироби з якого будуть радувати Вас довгі роки, не втрачаючи відмінного зовнішнього вигляду.

Друк логотипу на рюкзаках здійснюється методом термопереносу кольоровими плівками, а на сумку-мішок - методом шовкотрафарету. Нанесення якісне, чітке і точне, кольори вибираються по "Pantone". Колір рюкзаків також на Ваш вибір. Замовляючи рюкзаки з принтом, Ви можете вибрати суворий логотип або цікаве графічне зображення, що відноситься до діяльності Вашої компанії, або будь-який інший оригінальний малюнок на Ваш смак. Якщо Вам потрібна велика кількість бізнес-гаджетів, Ви зможете заощадити бюджетні гроші. У нас діє правило, що чим більше тираж, тим нижче ціна за одиницю товару, а значить - менша загальна вартість замовлення.

Замовити друк логотипу на рюкзаках в Києві

Немає нічого простішого, ніж замовити друк логотипу на рюкзаки і сумки в Принт Маркет. Ми готові недорого і якісно виконати Ваше замовлення, а потім оперативно і своєчасно доставити його в будь-яке місто або село України. Це гарантує наша досвідчена логістична служба і кур'єри, а також договір з Новою поштою. Ми вже більше 15 років працюємо на українському ринку поліграфії та сувенірної продукції, і маємо замовників практично в кожному місті країни. Нас дуже турбує, щоб замовлення наших клієнтів були зроблені чітко і доставлені точно у вказане місце. Наш сайт в мережі полегшить Вам оформлення замовлення, а якщо необхідно щось уточнити, то наші менеджери із задоволенням поспілкуються з Вами по телефону або по імейлу. Наші адреси і телефони вказані на сайті.

3797

людина сьогодні переглянули цю категорію