Замовити Набір кольорових олівців Big Київ, Україна | Принт Маркет

Замовити Набір кольорових олівців Big

product-ends
Код товару: 2869
good-price

Набір – 12 шт. Дерев'яний олівець із кольоровим грифелем. Без гумки, ув'язнений. Нанесення – 50х5 мм.

Немає в наявності
Набор - 12 шт
Набір - 12 шт.
Цветной грифель
Кольоровий грифель
Нанесение - 50х5 мм
Нанесення - 50х5 мм
Доставка по Украине
Доставка по Україні
Дивіться також

Набір кольорових олівців «Big»

В принципі, дана позиція товару практично нічим не відрізняється від попередньої нашої новинки, тільки набір кольорових олівців «Big» більше і в нього входить 12 різних кольорів. Корпус теж зроблений з натурального нефарбованого дерева, красиво блищить полірування. А колір олівця можна дізнатися, глянувши на колір грифеля. На олівці можна нанести Ваш логотип, картинку або інформацію - на Ваш вибір. На дерев'яному корпусі нанесення буде виглядати ефектно і презентабельно. І тоді набір олівців з логотипом можна буде піднести колегам як корпоративний подарунок або використовувати для роздачі потенційним клієнтам під час проведення рекламних акцій, презентацій, виставок та інших PR-заходів. Також додатково ми можемо прикрасити наклейкою коробку, в якій лежать олівці.

Надрукувати логотип на олівцях «Big»

Форма олівців - шестигранник, розмір стандартний 180х9 мм, без гумки, заточений з одного боку. Надрукувати зображення можна на корпусі з однієї або з двох сторін, в 1 або в 2 фарби, а розмір його повинен бути в межах 50х5 мм. Друк логотипу на олівцях ми виробляємо якісно, ​​метод - тамподрук. Друк наклейки на коробку повнокольоровий, дуже барвиста і чітка. Картинку вибираєте Ви самі: логотип, абстракція, смайл, яка-небудь тварина або рослина. Вона не тільки прикрасить коробку з олівцями, а й виділить її серед подібного товару. Розмір наклейки повинен бути не більше 90х100 мм. Макети для нанесень на корпус і коробку Ви можете надати самі або замовити їх у наших кваліфікованих художників-дизайнерів. Вони втілять свої креативні ідеї і створять для Вас унікальне нанесення. Мінімальне замовлення на набір кольорових олівців «Big» 5 коробок, виготовлення 4-5 днів.

Замовлення друку логотипу на олівцях в Принт Маркет

Щоб замовити кольорові олівці «Big» з логотипом в Принт Маркет, потрібно звернутися до нашого сервісу в Інтернеті. На його сторінках Ви зможете вибрати ті опції, які підходять Вам найбільше. Пропонуємо Вам ознайомитися і з іншим асортиментом нашої сувенірно-поліграфічної продукції - можливо, серед безлічі пропозицій Ви знайдете ті товари, які Вам необхідні. У разі виникнення питань або проблем при оформленні замовлення, поспілкуйтеся з нашими менеджерами особисто (по телефону або імейл). Вони уважно вислухають Вас, допоможуть зробити вибір, запропонують варіанти оплати і доставки і контролюватимуть Ваше замовлення, поки Вам його не доставили. Наше місцезнаходження - Київ, але набори олівців з лого нам замовляють з усіх куточків України, так як знають: ми завжди вчасно доставляємо готові замовлення в усі населені пункти країни.

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Замовити Набір кольорових олівців Big
1246

сьогодні переглянули цей товар

4

раз купили цей товар