Самокопіювальні бланки. Виготовлення та друк самокопирующихся бланків Київ | Принт Маркет

Самокопіювальні бланки

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Самокопіювальні бланки - це невід'ємна частина документообігу будь-якої організації. У тих випадках, коли документи потрібні в декількох примірниках,бланки що самокопіюються є незамінними. Вони дозволяють створювати кілька копій одночасно, навіть на листках паперу різного кольору. Як створюється копія за допомогою самокопії бланку? Верхній лист містить особливу капсульовану фарбу, яка під тиском звичайної кулькової ручки переходить на наступний лист. Тобто, верхній шар, на який наноситься запис - це самокопірка, яка швидко створить точну копію документа і дозволить заощадити ваш час, щоб вам не потрібно було вносити інформацію повторно. Самокопіювальні бланки використовуються при формуванні рахунків в магазинах і ресторанах, при оформленні товарних накладних та гарантійних талонів, страхових договорів, квитанцій, чеків, звітів та іншої документації.

Друк самокопіюючих бланків в Києві

Принт Маркет пропонує друк самокопіюючих бланків різних форматів: А6 (105х148 мм), А5 (148х210 мм) і А4 (210х297 мм). У нас використовується двошаровий самокопіювальний папір кращої якості, верхній лист - білий, а колір другого листа, за бажанням клієнта, може бути білим або будь-якого пастельного відтінку: блакитного, рожевого, жовтого або зеленого. Друк на папері, що самокопіюється може бути в 1 або 2 кольори. Також клієнт може вибрати бланки з нумерацією листів і без неї - нумерація значно полегшує облік документів. Кріпляться бланки за допомогою проклейки на спеціальний силіконовий клей в блоки по 50 або 100 штук. Проклейка робиться пошарово, при цьому кожен комплект бланків можна відокремити один від одного.

Виготовлення самокопіювальних бланків

Сьогодні всі компанії, що займаються торгівлею та реалізацією товарів і послуг, використовують самокопіювальні чеки, самокопіювальні квитанції або рахунки для ресторанів, а також різні формуляри на самокопірці. Принт Маркет пропонує надрукувати високоякісні бланки дешево і швидко, а при необхідності надасть допомогу по дизайну та додрукарській підготовці бланків. Купити самокопіювільні бланки в Києві легко. Для цього слід зв'язатися з нашими менеджерами по телефону або електронній пошті. Також на нашому сайті можна цілодобово оформити заявку на виготовлення самокопіюючих бланків онлайн. Незалежно від тиражу виконання замовлення займає 3-4 дні, а наші кур'єри або Нова пошта доставить замовлений тираж бланків в будь-яке місто на мапі України: Київ, Одеса, Харків, Львів, Луцьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя.

4310

людина сьогодні переглянули цю категорію