Угода про співпрацю
Положення, що регулюють використання послуг на сайті www.printmarket.ua
 
 
 
Ця Сервісна угода (далі – Угода) регламентує порядок надання послуг інтернет-сервісом printmarket.in.ua (далі – Сервіс). Ця Угода є публічним договором відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України та має відповідну юридичну силу.
 
 
 
Керуючою компанією www.printmarket.ua є ТОВ «КОНУС-Ю».
ТОВ "КОНУС-Ю" Україна, м. Київ, вул. П. Мирного, 26. т.044 331 69 52, e-mail: kozin@konus-u.com.ua
 
 
 
ЦІНИ
Ціни засновані на поточних витратах www.printmarket.ua. Всі ціни, вказані на сайті є чинними. Ціни можуть змінюватись. Після затвердження та оплати замовлення, ВАРТІСТЬ НЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ. Знижки на товари/послуги надаються лише за умов рекламних акцій, які вказані на сайті www.printmarket.ua.
 
 
 
ПОДАТКИ
З боку www.printmarket.ua всі фінансові операції здійснює ТОВ «Конус-Ю».
 
ТОВ «Конус-Ю» є платником ПДВ та податку на прибуток на загальних підставах.
 
www.printmarket.ua (ТОВ «Конус-Ю) – далі за текстом «Сервіс»
 
 
 
АВТОРСЬКЕ ПРАВО
Весь дизайн, тексти, ілюстрації, графіки, фотографії, схеми, малюнки, логотипи, а також підбір та розташування контенту по сайту www.printmarket.ua, весь вихідний код та весь інший зміст сайту www.printmarket.ua є інтелектуальною та авторською власністю ТОВ Конус-Ю. Будь-яке розміщення цієї інформації без згоди ТОВ Конус-Ю заборонено.
 
 
 
ДОСТАВКА І ОПЛАТА.
Усі положення, що відносяться до оплати та доставки, розміщені в слід. розділах www.printmarket.ua:
 
Оплата
Доставка
 
 
ПРЕТЕНЗІЇ
Будь ласка, якщо у Вас є побажання або претензії, які стосуються якості, кількості, термінів виготовлення, обслуговування, умов роботи тощо направляти на: andrii.kozin@gmail.com
 
 
 
ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ
Ми докладаємо всіх можливих та необхідних зусиль для досягнення максимальної якості виконання робіт при виготовленні Вашого замовлення.
 
Технічні та технологічні особливості друку не дозволяють точно передати колір який Ви бачите у себе на моніторі під час друку. Ми виходимо із загальноприйнятих нормативів та вимог щодо друку. Ми не приймаємо претензії за кольором, якщо вони ґрунтуються на «колір як на моніторі» або «колір як я колись надрукував десь». Будь ласка, зверніть увагу на це при оформленні замовлення.
 
 
 
ІНФОРМАЦІЯ ТА ЇЇ ВИКОРИСТАННЯ
Для отримання товару/послуги Користувачеві необхідно надати точну та правдиву інформацію в кількості, необхідної для надання послуг, які він запитує/набуває. Сервіс не продає та не передає інформацію про Користувачів третім особам, за винятком випадків, прямо передбачених законодавством України.
 
Надання неточної контактної інформації або не надання такої інформації можуть бути підставою для затримки в наданні послуг до моменту отримання точних даних.
 
 
 
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Сервіс діє на користь своїх Покупців. У разі виникнення спірних ситуацій як між Сервісом та його Користувачами, так і за участю третіх осіб, ми вживаємо всіх законних та етичних заходів для захисту законних та етичних інтересів наших Користувачів.
 
Сервіс не несе і за жодних обставин не може нести ніякої матеріальної відповідальності, що виходить за межі сум, отриманих від Покупців як оплата за послуги.
 
Сервіс не несе жодної відповідальності, якщо збитки були завдані внаслідок дій, що відносяться до поняття «форс-мажор».
 
Сервіс залишає за собою право припинити обслуговування Покупця без пояснення причин.
 
 
 
 
 
Приймаючи цю Угоду, Покупець Сервісу (далі - Користувач) підтверджує, що:
 
 а) він є повнолітньою та дієздатною особою, яка може здійснювати угоди за своїм рішенням та на свій розсуд;
 
 б) його дії дійсно спрямовані на отримання послуг Сервісу, в них не міститься злого наміру, шахрайських намірів, спроб порушити нормальну працездатність Сервісу, отримати несанкціонований доступ до інформації, яка є інтелектуальною власністю або комерційною таємницею Сервісу, використовувати сервіс нецільовим чином (наприклад, як обмінний пункт, для цілей пошукової оптимізації та ін.), дискредитувати Сервіс або інших Користувачів тощо;
 
 в) за даними Користувача, його дії не порушують права інтелектуальної власності третіх осіб;
 
 г) контактна інформація, яка надається Користувачем Сервісу, є вірною, повною та актуальною;
 
 д) під час проведення платежів на користь Сервісу Користувач має законні права на здійснення цих платежів;
 
 Діяльність Сервісу регламентується законодавством України.
 
Якщо Покупець не погоджується з будь-яким із пунктів цієї Угоди, або з Угодою в цілому, йому необхідно утриматися від здійснення реєстрації або купівлі послуг відповідно.
 
 
 
КОНТАКТИ
 
 З усіх питань, що стосуються цієї Угоди, будь ласка, звертайтесь за телефоном (044) 331-69-52.
 

Корисні статті про поліграфію