Паперові стакани. Виготовлення паперових стаканів та чашок замовити у Києві, Україні | Принт Маркет

Стакани паперові

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Паперові стакани з логотипом

Паперові стакани для кави та чаю набирають все більшої популярності. Для цього є естетичні, маркетингові та практичні причини. Але є ще одна причина: серед компаній зі світовим ім'ям найбільш популярний тренд - захист екології, відмова від синтетичних товарів та матеріалів на користь натуральніх товарів. У світі поступово вводяться правила, що знижують частку стаканів з пластика, тому паперові склянки - екологічна альтернатива і гідна заміна своїм пластиковим побратимам. Сьогодні вони стають все більш популярними, використовуються в торгових автоматах на станціях, для кав'ярень, кафе, ресторанів, барів, готелів і магазинів.

Але не тільки на об'єктах "horeса" (готелі, ресторани, кафе) застосовується посуд з паперу. Ідея брендувати паперові склянки в маркетингових цілях набула великої популярності. Наша компанія пропонує вам замовити у нас не просто оригінальні екологічні склянки з логотипом, а конкретну рекламу на посуді, надруковану за індивідуальним графічним дизайном. Доволі низькі витрати на виробництво в поєднанні з виготовленням інформаційного носія - прекрасна можливість представити або зміцнити імідж вашої компанії на ринку, а також створити її теплий доступний спосіб серед цільової аудиторії. Уявіть собі логотип вашої компанії, розміщений на паперовому стаканчику, який може побачити кожен потенційний клієнт перед тим, як зробити довгоочікуваний ковток смачної гарячої кави або чаю.

Ми випускаємо одношарові та гофровані склянки зі спеціального білого та крафтового картону зарубіжного виробництва. Наш широкий асортимент містить велику кількість моделей, серед яких кожен клієнт обере відповідний за розмірами, обсягом рідини та іншими параметрами. Друк вашого логотипу або іншого зображення проводиться офсетним способом 4 + 0. Яку б модель паперового стакану ви не обрали, він відмінно буде утримувати тепло вашого напою: чай, кави, латте, капучино, еспресо, американо, різних коктейлів, мінеральних вод та соків.

3605

людина сьогодні переглянули цю категорію