Костери і бірдекелі - підставки під чашки і пиво | Принт Маркет

Костери та бірдекелі

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Костери та бірдекелі – це спеціальні підставки під пивну склянку або кухоль, що оберігає поверхню столу від крапель і вологих слідів. Їх використовують у ресторанах, барах, кафе, бістро та інших закладах харчування. Bierdeckel перекладається з німецької як "пивна кришка", тому що раніше бірдекелями прикривали кухлі з пивом, щоб у них не потрапляло дрібне сміття і мошки. Для багатих відвідувачів вони робилися з благородних металів, а для простого народу – з повсті. Сьогодні костери і бірдекелі створюють з матеріалів, що добре вбирають вологу, і використовують як підставки під пивні кухлі і під чашки з гарячими напоями: з кавою, чаєм, глінтвейном, бульйоном і т.д. А костери і бірдекелі виконують функції не тільки відмінного захисту столів і стійок від неакуратних слідів, але і є ефективним промо-сувеніром, що запам'ятовується, – адже багато відвідувачів колекціонують їх з усіх місць, які відвідують.

Виготовлення костерів та бірдекелів

Виготовлення костерів проводиться з біорозкладного еко-картону крафт, що добре вбирає вологу. Виготовлення бірдекелів – із коркового дерева Korka, високоякісного матеріалу, що використовується для підставок під гарячі та холодні напої. І костери, і бірдекелі мають привабливий зовнішній вигляд і відрізняються розумною та доступною ціною. А прикрашені логотипом, вони стануть оригінальними і незабутніми рекламними носіями, що ефективно працюють на популяризацію іміджу вашої компанії.

Друк костерів та бірдекелів з логотипом займає 5-6 робочих днів. Колір Еко картону крафт та пробки натуральний коричневий, що слід враховувати при передачі кольору зображення. Якщо вам необхідно отримати конкретні кольори без змін, процес друку ми почнемо з нанесення основи білого кольору, яка дасть можливість надрукувати потрібні кольори і відтінки. Друк бірдекелів і костерів повнокольоровий, з одного боку, метод – шовкографія.

Підставки під чашки та кружки

Ми виробляємо підставки під пивні кухлі і чашки з гарячими напоями двох моделей: Коло і Квадрат. Для виготовлення костерів та бірдекелів використовується Еко картон крафт завтовшки 1.4 мм або пробка завтовшки 2 мм. Модель Квадрат має розміри 95х95 мм, а Круг – ; діаметр 95 мм. Друк логотипу або іншого зображення може займати всю площу виробу та бути надрукований у 1, 2, 3 кольори або повнокольорово. Якщо у вас є готовий макет для нанесення, ми швидко та якісно надрукуємо весь тираж. Якщо ви не маєте макета, то наші висококваліфіковані дизайнери створять його для вас у повній відповідності до ваших побажань, вартість макета 300 гривень.

4805

людина сьогодні переглянули цю категорію