Пластикові підставки

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Пластикові підставки - це спеціальні вироби з прозорого матеріалу (акрилу, пластмаси, органічного скла), які використовують для розміщення на них рекламної поліграфічної продукції: цінників, флаєрів, буклетів, листівок тощо. Принт Маркет пропонує купити пластикові підставки з високоякісного і міцного акрилу. У нас великий асортимент різноманітних моделей, що підходять під рекламу різного призначення. Багато компаній використовують наші підставки під час проведення промо-акцій і виставок, презентацій і конференцій, форумів та тренінгів. Рекламний матеріал, красиво розставлений на підставках, знаходиться у вільному доступі на столах, стійках або інших горизонтальних поверхнях. І кожен потенційний покупець, зацікавлений в послугах або товарах вашої компанії, може взяти всі потрібні йому рекламки для ознайомлення і вивчення. Наші пластикові підставки відмінно справляються з роботою стаціонарних рекламних агентів, виглядають презентабельно і ефективно працюють на розвиток вашого бізнесу.

Тримач для цінників

Тримач для цінників від Принт Маркет - це найпопулярніша модель підставок даного виду. Вона являє собою виріб, зручне для розміщення в ньому цінників на товари. Використовується всюди - від невеликих магазинчиків до великих супермаркетів. Підставка для цінників допоможе вам ідеально оформити будь-яку торговельну точку. Ми пропонуємо настільні горизонтальні односторонні тримачі для цінників з міцного прозорого акрилу 0.5 мм різних розмірів: 100х70 мм, 90х60 мм, 60х40 мм. Поліграфічний листок-цінник розміщується всередині між двома акриловими пластинами. Залежно від розміру на ньому можна помістити різноманітну інформацію про товар: ціну, назва країни-виробника, штрих-код, а також характеристики товару, акції та знижки на нього.

Підставки для флаєрів

Підставка для флаєрів особливо ефективна і зручна під час проведення рекламних акцій, виставок і презентацій. Підставки під флаєра від Принт Маркет візуально естетичні і практичні. Ми пропонуємо кілька різних моделей для флаєрів Євростандарт. Підставка №1 створена з акрилу товщиною 2 мм і являє собою вертикальну підставку розміром 20х10 см з бічними обмежувачами, які не дозволяють флаєрами випасти з неї. Підставка №2 також розрахована на вертикальне розташування флаєрів, має бічні обмежувачі і 2 кишені для продукції. Її розміри - 22х12 см. Купити підставки в Принт Маркет легко і просто, зв'язавшись з нами онлайн через сайт . Там же можна детально вивчити всі характеристики підставок.

Підставки для буклетів

Принт Маркет пропонує гарні і зручні у використанні підставки під буклети. Вони активно допомагають поширити рекламну інформацію про вашу компанію. Наші підставки для буклетів створені у формі «Будиночок» і розраховані на 200 екземплярів продукції. Бічних обмежувачів вони не мають, зроблені з більш тонкого, але дуже міцного акрилу 1.5 мм. Модель №1 для буклетів формату А5 має розміри 15х18.1х12.2 см, модель №2 для буклетів формату А4 з розмірами 28.5х21 см. Обидві для більшої стійкості оснащені ніжкою-підставкою. Наші підставки відрізняються високою якістю виконання і низькою ціною. Це найекономічніший бюджетний варіант, доступний навіть невеликим фірмам.

Підставка для листівок

Підставка під листівки від Принт Маркет - це красивий, міцний і надійний пристрій, який виглядає естетично і зберігає вкладену в неї поліграфію чистою та акуратною. Наші підставки для листівок зроблені з високоякісного акрилу товщиною 1.8 мм у формі літери «Л». Вони не мають бічних бортів, але відмінно утримують вкладені в них листівки. Розраховані для листівок форматом А4 (15х18.1х12.2 см) і А5 (28.5х21 см).

Замовити підставки під листівки в Принт Маркет - це означає замовити продукцію відмінної якості за низькими цінами. Термін виконання замовлення - 2-3 дні, але при необхідності ми можемо виконати замовлення терміново. Можливий тираж - від 5 до 200 штук. Незалежно від місцезнаходження вашої компанії: Київ і Одеса, Харків і Дніпропетровськ, Запоріжжя і Львів - ми завжди своєчасно доставляємо виконане замовлення за допомогою кур'єрів чи послуг Нової пошти. У нас є декілька варіантів доставки, які можна обговорити з менеджером під час оформлення замовлення. Також є кілька варіантів оплати, але відразу попереджаємо - ми не беремо готівку!

461

людина сьогодні переглянули цю категорію