Друзі! Уточнюйте будь ласка інформацію перед замовленням. Нажаль на деякі товари ціни швидко змінюються і ми не встигаємо їх оновлювати.

Блокнот-стікер Кольоровий

product-ends
Код товару: 2964
good-price

Розмір: 99х148 мм. Повнокольоровий друк на обкладинці. Ламінація обкладинки. Кольорові блоки наклейки.

7 007 грн.
Размер: 99х148 мм
Розмір: 99х148 мм
Цветные блоки-стикеры в ассортименте
Кольорові блоки-стікери в асортименті
Обложка мелованная 350 г/м2
Обкладинка крейдована 350 г/м2
Хороший выбор
Гарний вибір
Размер 99х148 мм. Обложка с цветной печатью, бумага мел мат 350 г/м2. Ламинация пленкой обложки. Блок 50 листов. Офсетная печать в блоке с одной стороны. Цветные блоки-стикеры в ассортименте. Место для хранения ручки.
Дивіться також

Блокнот-стікер «Кольоровий»

Знайомтеся, перед Вами – оригінальна письмова приналежність із нашого асортименту блокнот-стікер «Кольоровий», який завоював популярність серед клієнтів поєднанням функціональності та святкового зовнішнього вигляду. Крім традиційних функцій записника, він з успіхом виконує роль «розумного» помічника та порадника в роботі. Кожен блокнот виготовляється із шістьма блоками кольорових стікерів, які дозволяють автоматично розбивати записи на тему. Наприклад, червоним стікером позначаються всі важливі записи, що стосуються роботи, зеленим – домашні справи, синім – друзі та родичі тощо. Або завдяки різному кольору стікерів, список важливих справ та заходів можна впорядкувати у міру пріоритету. Блокноти-стікери «Кольоровий» з логотипом Вашої компанії будуть чудовим фірмовим сувеніром під час проведення PR-акцій, виставок та конференцій, а також корисним подарунком партнерам та клієнтам.
 
Розмір виробу складає 99х148 мм. Для виготовлення обкладинки блокнота-стікера «Кольоровий» ми використовуємо дуже щільний білий крейдований матовий папір (350 г/м²). Друк логотипу проводиться методом повнокольорового цифрового друку за моделлю CMYK, з одного боку. Для захисту обкладинки від вологи, жиру та дрібних подряпин, а також для продовження терміну служби виробу, зовнішня сторона покривається шаром захисної ламінації, матовою або глянсовою на вибір клієнта. Внутрішній блок – це склеювання по довгій стороні, що складається з 50 аркушів білого або кремового тонкого офсетного паперу (80 г/м²). Внутрішні листи на замовлення можуть бути чистими або запечатаними в лінійку, клітинку, крапку з логотипом, інформаційним текстом тощо. Друк здійснюється офсетним методом, в 1, 2 фарби або повнокольоровий, з одного боку сторінки.
 
Додатково Ви можете замовити кольорові стікери-закладки (5 видів по 20 аркушів) та стікер-блок (1 вид по 25 аркушів). Ще одне корисне та важливе доповнення цієї продукції – наявність у блокноті місця для зберігання ручки. Тепер інструмент для записів завжди буде у Вас «під рукою». Готові блокноти-стікери «Кольоровий» ми пакуємо у звичайну упаковку блоками або в індивідуальні прозорі поліетиленові пакетики – як забажає замовник.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Блокнот-стікер Кольоровий
7 007 грн.
973

сьогодні переглянули цей товар

11

раз купили цей товар