Блокноти А5 на люверсах Самурай. Замовити друк логотипу на блокнотах Самурай у Києві | Типографія Принт Маркет

Блокноти А5 на люверсах Самурай

product-ends
Код товару: 2872
good-price

Розмір: 148х210 мм. Обкладинка - кольоровий друк із ламінацією. Блок – 50 аркушів. Кріплення на хольнітенах.

5 740 грн.
Блок 50 листов
Блок 50 аркушів
Ламинация обложки
Ламінація обкладинки
Крепление - на 2 люверса
Кріплення - на 2 люверси
Полноцветная печать обложки
Повнокольоровий друк обкладинки
Розмір блокноту 148х210 мм.    Обкладинка з повнокольоровим друком (CMYK).   Блок 50 аркушів, без друку або з печаткою.   Матова ламінація на обкладинці з першого боку (1+0).   Упаковка.   Кріплення - на 2 люверси (хольнітени).
Дивіться також

Блокнот А5 на люверсах «Самурай»

Принт Маркет завжди прагне порадувати своїх клієнтів новинками. Ось знову ми представляємо новинку: блокнот А5 на люверсах «Самурай». Чим же він цікавий? Тим, що замість звичного скріплення блоку (на пружину або на клей) ми використовували модні сьогодні хольнітени, або люверси. Хольнітени - це спеціальні заклепки, які міцно і надійно утримують листи блокнота будь-якої товщини весь термін його використання. Тобто, Ваш блокнот на люверсах, як справжній самурай, буде вірою і правдою служити Вам до самого свого кінця, зберігаючи відмінний зовнішній вигляд і акуратність. Формат А5 ми вибрали тому, що він є найбільш використовуваним і зручним, підходить чоловікам і жінкам, студентам і професорам, робітникам і керівникам компаній. А якщо блокнот «Самурай» прикрасити Вашим лого, то він стане відмінним корпоративним подарунком для колег або ефективною рекламою для потенційних клієнтів.

Друк логотипу на блокнотах «Самурай»

Розмір блокнота на люверсах «Самурай» 148х210 мм. На обкладинці ми робимо повнокольоровий друк (CMYK). Для того щоб зберегти якомога довше красивий і презентабельний зовнішній вигляд обкладинки, ми проводимо постдрукарську обробку: покриваємо лицьову сторону матовою захисною ламінацією. Внутрішній блок складається з 50 аркушів паперу на вибір: білий тонкий офсетний або кремовий гладкий Munken. Товщина обох видів 80 г / м². За Вашим бажанням ми можемо залишити листки внутрішнього блоку чистими або прикрасити їх друком Вашого логотипу, або будь-якою іншою картинкою, але тільки з одного боку. Друк можливий в 1-2 кольори або повнокольоровий. Правда, повнокольоровий робиться виключно на листках з білого офсетного паперу. Добре, якщо у Вас вже є готовий макет зображення. Але якщо його немає - не турбуйтеся: наші професійні дизайнери створять оригінальний макет протягом всього 1 дня. Мінімальний тираж блокнотів на люверсах «Самурай», які Ви можете замовити, 10 штук. Максимальний ми не обговорюємо, але гарантуємо, що надрукуємо стільки, скільки Вам потрібно.

Замовити в Принт Маркет друк блокнотів А5 на люверсах «Самурай»

Ми вважаємо, що блокноти А5 на люверсах «Самурай», виготовлені у нас, будуть відрізнятися від подібних не тільки якістю виконання, але і привабливою невисокою ціною. У нас відмінні матеріали, власне виробництво і висококваліфіковані працівники. Ми подбаємо про Ваше замовлення від початку і до кінця: індивідуальний дизайн, друк тиражу, упаковка, доставка вчасно в будь-який населений пункт нашої країни. Ви самі можете детально вивчити і зробити замовлення на сторінках нашого сайту. Якщо у Вас виникнуть питання, то телефонуйте за телефонами, вказаними на сторінці «Контакти». Для Вас ми можемо знизити наші і без того невисокі ціни: зробіть велике замовлення і кожна одиниця продукції стане ще дешевше. З нами вигідно співпрацювати, тому що для постійних клієнтів ми робимо хороші знижки.

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Блокноти А5 на люверсах Самурай
5 740 грн.
1211

сьогодні переглянули цей товар

5

раз купили цей товар