Запальнички п\'єзо з логотипом на замовлення. Друк на запальничках замовити у Києві | Друкарня Принт Маркет

Запальнички з логотипом П'ЄЗО

product-ends
Код товару: 2655
good-price

Пластикова запальничка. Колір в асортименті. Механізм – п'єзо.

4 611 грн.
Доставка по Киеву
Доставка по Києву
Современное оборудование
Сучасне обладнання
Разработка макета
Розробка макету
Печать пантоном
Друк пантонами
Запальничка п'єзо під логотипом. Запальничка виконана з чорного глянцевого пластику, металевий чорний носик у колір запальнички. Класична модель. Тамподрук в один, два кольори. Також можливий друк із 2х сторін.
Дивіться також

Запальнички п'єзо з логотипом вашої компанії

Запальнички п'єзо із логотипом давно стали звичним предметом побуту. Їх можна купити в будь-якому кіоску, на касах супермаркетів та заправок, і навіть отримати як сувенір під час проведення рекламних акцій, розіграшів, виставок, конференцій, тренінгів та інших івент-заходів. Запальнички з логотипом лунають потенційним споживачам із метою привернути увагу до нового товару чи марки.
 
Ми раді запропонувати вам нову сувенірну продукцію для брендування – газові запальнички п'єзо з логотипом вашої компанії. Чим газові п'єзо відрізняються від інших типів запальничок та чи мають переваги? Запальнички п'єзо для утворення іскри використовують особливу платівку – п'єзоелемент. Іскра висікається шляхом удару об п'єзоелемент під час натискання на спеціальну клавішу-важіль. Іскра, що виникла, займає газ, який надходить з ємності запальнички. Найголовніша перевага п'єзо запальничок у тому, що п'єзоелемент практично можна назвати "вічним", тому що він ніколи не виходить з ладу.
 
Друк на запальничках
Наші газові п'єзо запальнички створені із високоякісного кольорового блискучого пластику. Поки що є лише 5 найбільш популярних кольорів: чорний, білий, сріблястий, червоний і синій, але ми найближчим часом маємо намір розширювати палітру кольорів. Розмір запальнички 77х24х10 мм. Класична модель зручно лягає в руку та має достатньо місця для нанесення логотипу – площа нанесення 17х55 мм. Логотип наноситься в 1 або 2 фарби, з одного або з обох боків запальнички. Якщо потрібно нанести логотип більш ніж у 2 фарби, наші менеджери індивідуально порахують вартість замовлення.
 
Переваги замовлення п'єзо запальничок в Прінт Маркет
Ми вже близько 15 років виробляємо брендовану сувенірну продукцію і добре знаємо, у чому позитивні сторони роботи з нами.
Контроль якості виготовлення продукції проводиться кожному етапі виробництва, що повністю виключає браковані вироби.
Ми купуємо найкращі п'єзо запальнички, а наше сучасне обладнання у друкарні та досвідчені фахівці гарантують нанесення логотипу на високому якісному рівні.
 
Наші п'єзо запальнички мають не тільки красивий зовнішній вигляд, що запам'ятовується, але й невисоку ціну, доступну навіть клієнтам з обмеженим бюджетом.
Ми пропонуємо повний сервіс виготовлення тиражу запальничок: дизайн – друк логотипу – доставка готового замовлення.
Ми працюємо Київ та Україна однаково якісно та без збоїв виготовляємо та доставляємо продукцію у будь-які міста та села країни.
У нас передбачені пільги та знижки постійним та оптовим покупцям, а рівень нашого сервісу гідний похвали.
Замовити запальнички п'єзо в Прінт Маркет.
Швидко та без проблем зробити замовлення на друк тиражу запальничок п'єзо можна на сайті компанії онлан, за допомогою телефонів або електронної адреси. Максимальний час виготовлення тиражу 4 робочі дні. Можливий тираж від 25 до .. скільки вам потрібно. Наші менеджери готові вирішити проблеми замовників, тому сміливо ставте їм питання, консультуйтеся та оформлюйте замовлення. А ми зробимо все можливе, щоб ваше замовлення було виконане та доставлене у повній відповідності до підписаного договору та заздалегідь обумовлених термінів.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Запальнички з логотипом П'ЄЗО
4 611 грн.
3926

сьогодні переглянули цей товар

46

раз купили цей товар