Шоколад з логотипом та брендуванням замовити у Києві, Україні | Принт Маркет

Шоколад брендований з вашим логотипом

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Шоколад з логотипом

Солодке, напевно, люблять усі. А якщо мова заходить про короля насолод – шоколад – то тут точно байдужих не буде. Шоколад асоціюється із задоволенням та святом, з бурею смаку та позитивних емоцій, з увагою та любов'ю.

Ми вирішили об'єднати шоколад та бізнес. Адже кожен мудрий бізнесмен дорожить добрими партнерами, підрядниками та колегами. І для продовження вдалої співпраці використовує знаки уваги та подарунки, що підкреслюють його повагу та турботу. Чому б подарунку не бути солодким та вишуканим? Піднести якісний шоколад з логотипом компанії – це вищий шик, оригінально та смачно.

Наша типографія готова запропонувати вам виготовити брендований шоколад з логотипом, який допоможе закріпити успіх вашої діяльності і суттєво зміцнить позитивний імідж вашої фірми.

Ми виробляємо брендування молочного та чорного шоколаду найвищої якості. Погодьтеся, що брендований шоколад у фірмовій упаковці, подарований – це успішне завершення важливих переговорів. Також шоколад з логотипом можна використовувати під час проведення PR-заходів, виставок, ярмарків, конференцій та, звичайно ж, ділових зустрічей.

Наприклад, наш хіт продажів – це маленькі брендовані шоколадки вагою 5 г. Також є великий асортимент наборів із шоколадними плитками 5, 10 та 12.5 г із печивом або шампанським, різні варіанти оформлення шоколадних подарунків. На ваше бажання додатково можна зробити на упаковці УФ-лак, тиснення фольгою або конгревне тиснення. Ціна на шоколадні вироби у нас цілком адекватна та розумна, а якість – ndash; вище будь-яких похвал.

Замовити смачні презенти ми рекомендуємо через наш інтернет-сайт, по телефону або поштою. Ми працюємо по всій Україні, термін виготовлення шоколаду з вашим логотипом від 6 днів, залежно від кількості. Доставку готового замовлення ми намагаємося здійснити своєчасно та без порушення термінів.

4952

людина сьогодні переглянули цю категорію