Монетниці з логотипом замовити в Києві, Україні. Виготовлення та друк на монетниці | Друкарня Принт Маркет

Монетниці з логотипом

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

У всіх торгових точках, будь то величезний супермаркет або маленький торговий кіоск, біля касового апарату завжди стоїть спеціальна тарілка для дрібних монет – монетниця. Але маркетологи звикли використовувати в рекламних цілях найнесподіваніші предмети, і перетворили касові тарілки на рекламні монетниці. Повірте це геніальна ідея – використовувати монетниці з логотипом для реклами вашого бізнесу! Витрати мінімальні, а користь величезна: кожен покупець, коли кладе гроші на тарілку та забирає з неї чек та здачу, бачить логотип Вашої компанії, зображений на ній. І Ви рекламуєте свою фірму, товари чи послуги стільки часу, скільки біля каси знаходиться монетниця. Погодьтеся, це значно дешевше, ніж замовити радіо- та відеорекламу або розвісити по місту Ваші банери. Ефективність даного рекламного ходу була відзначена відразу – адже за день вашу рекламу на монетницях побачать тисячі людей. І обов'язково деякі скористаються побаченою інформацією, а отже, у Вашої компанії збільшиться кількість клієнтів.

Друк логотипу на монетницях

Отже, Ви вже зрозуміли, що найкращий спосіб не давати своєї потенційної аудиторії забувати про себе – це постійне нагадування. І один з найкращих способів нагадати про Вашу фірму, прорекламувати її товари та послуги. це замовити в Прінт Маркет монетниці з логотипом. Для виготовлення монетниць ми використовуємо недорогий, але дуже якісний і ідеально прозорий матеріал. скло та пластик. Сама монетниця виглядає таким чином: між двома половинками тарілочки (верхньої та нижньої) міститься надрукований логотип. Друк на вкладиші повнокольоровий, дуже барвистий і красивий. Закритий зверху та знизу, логотип надовго зберігає свій початковий відмінний зовнішній вигляд та акуратність. Перевага наших монетниць, в порівнянні з іншими, полягає в тому, що Ви за своїм бажанням можете у будь-який час змінити зображення – тарілочки роз'ємні. Форма та розміри у монетниць різні, тому кожен клієнт може вибрати для себе саме таку, яка йому підійде найбільше. Пластикові моделі легші і коштують значно дешевше. Скляні важкі, вагомі та дуже презентабельно виглядають. Монетниці дуже стійкі на будь-якій поверхні, оскільки мають крихітні ніжки з антиковзким покриттям.

Хочете замовити монетниці з логотипом у Києві?

Якщо Ви вирішили купити монетниці, то кращої пропозиції ніж в Прінт Маркет Ви ніде не знайдете. У нас Вам буде надано повний комплекс послуг. За відсутності у Вас готового макета для нанесення, над дизайном Вашої монетниці попрацюють наші професійні художники-дизайнери та запропонують Вам кілька варіантів. Ви будете платити тільки за один варіант – той, що оберете для друку. Ми надрукуємо Ваш логотип швидко та на високому якісному рівні, а оперативна доставка готового тиражу з Києва до Вашого міста порадує Вас своєчасністю. Також для тих клієнтів, які роблять велике замовлення, ми завжди маємо знижки, що дозволяють економити бюджет. Методи оформлення заявок ми пропонуємо на вибір: телефон, імейл та онлайн інтернет-магазин. Чекаємо на Вас як наших клієнтів!

3468

людина сьогодні переглянули цю категорію