Шильди – об\'ємні наклейки Круглі. Замовити виготовлення та друк шильдів у Києві | Принт Маркет

Шильди - об'ємні наліпки "круглі"

product-ends
Код товару: 2493
good-price

Смоляні, об'ємні наклейки. Кольоровий друк. Розмір на вибір. Висота шильди від 1,5 до 2,5 мм.

1 022 грн.
Доставка по Киеву
Доставка по Києву
Популярный товар
Популярний товар
Полноцветная печать
Повнокольоровий друк
Минимальный размер 10 мм
Мінімальний розмір 10 мм
Об'ємні наклейки. Повнокольоровий друк 4+0. Заокруглені кути. Відвантаження у листах А3.
Дивіться також

Шильди – об'ємні наклейки «круглі»

 
Шильди – ідеальний спосіб привернути увагу потенційних клієнтів, який зустрічає різні форми практично кожен день. Для компанії, ідеї або продукту, які будуть відзначені подібними ярликами, для досягнення ефекту, для збільшення продажів та впізнаваності бренду, шильди мають бути оригінальними, креативними та підкреслювати свою унікальність за допомогою правильної форми.
 
Найдосконалішою формою у природі вважається коло. Ось і Прінт Маркет пропонує своїм клієнтам шильди досконалої форми. Розміри від 10 мм до 50 мм у діаметрі. Об'ємні круглі наклейки є ефективним рішенням, тому що коло ідеально виглядає на товарі будь-якого розміру і будь-якої форми. Наклейки відмінно кріпляться на всіх існуючих поверхнях, від металу, скла та пластику до картону та паперу. Кругла форма завжди приваблива та оригінальна, особливо посилена цікавим рекламним змістом у поєднанні з унікальною корпоративною гамою кольорів. Такі наклейки неодмінно привернуть увагу покупців. Смоляні наклейки мають вигляд картинки під об'ємною опуклою лінзою заввишки від 1,5 до 2,5 мм. Кольоровий друк відрізняється точною передачею кольорів та відтінків (в системі CMYK) та чіткістю зображення. Шильди із заливкою смолою – відмінний спосіб виділитися серед конкурентів, тому головною перевагою нашої продукції є простота виготовлення, доступна ціна та професійний дизайн, який привертає увагу цільової аудиторії. Замовити друк шильдів завжди можна через наш інтернет-сервіс, за телефоном та імейлом.
 
І навіть якщо ви знаходитесь не в столиці, то нехай вас не лякає виготовлення об'ємних наклейок у Києві – доставка готових замовлень у нас завжди відбувається точно відповідно до договору. Ми виготовляємо наклейки будь-якої форми та розміру, а також гарантуємо найвищу якість повнокольорового друку та швидку обробку замовлень. З нами ви заощаджуєте час та гроші. Наша продукція стійка до несприятливих зовнішніх факторів і неодмінно прослужить вам довго. Подбайте про те, щоб відрізнити ваші товари та послуги від подібних вже сьогодні.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Шильди - об'ємні наліпки "круглі"
1 022 грн.
8291

сьогодні переглянули цей товар

724

раз купили цей товар