Штендери рекламні, виготовлення штендерів у Києві на замовлення | Принт Маркет

Виготовлення штендерів

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Штендери рекламні відносяться до популярної сьогодні зовнішньої реклами і являють собою універсальну мобільну розкладну конструкцію, яка відмінно підходить для маркетингових акцій в різних сферах бізнесу. За допомогою штендера ви можете проінформувати потенційних клієнтів про вашу фірму, про відкриття нового магазину, салону краси, банку, кав'ярні або про якийсь PR-захід, який проводить ваша компанія, наприклад, про виставку, про рекламну акцію або про конференцію фахівців.< /span>

Встановлюються штендери в приміщеннях і на вулиці, безпосередньо біля об'єкта, що рекламується, щоб активніше привертати увагу клієнтів. Рекламна інформація розміщується на спеціальному щиті-панелі, який надійно утримує міцну металеву конструкцію особливої ​​форми. Основна перевага штендерів – їхня хороша маневреність, легкість в установці, розумна вартість і, при цьому, висока ефективність у роботі. Крім того, на виготовлення щитів йде зовсім небагато часу і не потрібні особливі матеріали.

Виготовлення штендерів у Києві

У Принт Маркет виготовлення штендерів займає 3-4 робочі дні. Кількість екземплярів – від 1 до скільки Вам потрібно. Якщо ви хочете купити якісні та красиві штендери за доступною ціною, то зв'яжіться з нашими менеджерами через онлайн сервіс, за телефонами (044) 229-42-42 або електронною поштою info@printmarket.ua. Вас проконсультують з усіх питань, запропонують різні варіанти оплати та доставки та допоможуть оформити замовлення. А ми швидко та якісно зробимо для вас штендери та доставимо їх у будь-яке місто Київ та Україна у повній відповідності до обумовлених термінів.

Принт Маркет пропонує якісні та надійні конструкції трьох типів:

Т-подібний штендер
Основа у вигляді літери «Т» із міцної сталевої металоконструкції з двома стійкими ніжками. Виконана із сталевої квадратної труби 20х20 мм зі стінкою 2 мм. Це досить міцний вандалостійкий виріб. Конструкція оброблена спеціальним складом для захисту від корозії та пофарбована в один із універсальних кольорів: чорний, сірий чи білий. Фарбування входить у вартість виробу. Ми можемо пофарбувати конструкцію в будь-який колір на вибір клієнта, але за окрему плату.

Штендер «Скріпка»
Основа із міцної сталевої металоконструкції, вигнутої у вигляді канцелярської скріпки. Виконана із сталевої круглої труби діаметром 20 мм зі стінкою 2 мм. Це досить міцний вандалостійкий виріб. Конструкція оброблена спеціальним складом для захисту від корозії та пофарбована в один із універсальних кольорів: чорний, сірий чи білий. Фарбування входить у вартість виробу. Ми можемо пофарбувати конструкцію в будь-який колір на вибір клієнта, але за окрему плату.

Розкладний штендер
Складається з двох частин, кожна з яких – ndash; це міцна сталева металоконструкція із квадратної труби 20х20 мм зі стінкою 2 мм. Частини скріплені між собою залізними петлями. Конструкція оброблена спеціальним складом для захисту від корозії та пофарбована в один із універсальних кольорів: чорний, сірий чи білий. Фарбування входить у вартість виробу. Ми можемо пофарбувати конструкцію в будь-який колір на вибір клієнта, але за окрему плату.

У комплект з усіма типами штендерів входить надійний замок, що оберігає від крадіжки, з тросом або ланцюгом. Цим замком штендери кріпляться до дверей, огорожі або стовпів.
 

2986

людина сьогодні переглянули цю категорію