Брелоки з логотипом. Друк на брелоках | Прінтмаркет

Брелки з логотипом

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Брелки

Брелок – сучасний винахід, стильний аксесуар і прикраса, що має високу функціональність. У перекладі з французької Breloque означає амулет. Раніше люди вірили в їхню магічну захисну силу і носили брелоки з дорогоцінних металів і каменю, дерева, порцеляни та слонової кістки.

Сьогодні брелоки є нашими постійними супутниками життя: брелоки для ключів, для мобільних телефонів, для пульта автомобільної сигналізації або автоматичних воріт будинку. Крім того, брелок з логотипом використовується з рекламною метою – це дорогий та пам'ятний сувенір для потенційних клієнтів під час проведення промо-акції, виставки, презентації чи іншого PR-заходу. Також брелоки з логотипом – ефектний та корисний подарунок друзям, колегам та партнерам по бізнесу, адже логотип нагадуватиме про вашу компанію щоразу, коли брелок братимуть до рук.

Виготовлення брелоків

Принт Маркет пропонує металеві брелоки, основними якостями яких є стильність, естетична краса, практичність та розумна ціна. Як відбувається виготовлення брелоків? Ми купуємо готові брелоки в країнах ЄС у наших перевірених постачальників, які створюють свою продукцію лише з високоякісних матеріалів. Потім друкуємо логотип чи інше зображення. Друк повнокольоровий. Потім зображення заливаємо рідкою полімерною смолою. Коли смола твердне, виходить шильда, яка клеїться до певного місця на брелоку. Брелок з логотипом готовий!
Ми створюємо металеві брелоки однієї моделі, але 5 розмірів – на вибір клієнта. Білий метал і класична прямокутна форма із округленими кутами максимально зручні для руки, а глянсове покриття додає елегантності брелока. Наш брелок по праву відноситься до сувенірів категорії VIP, оскільки має оригінальний зовнішній вигляд, відмінну якість виконання, довговічність, стійкість до подряпин і дрібні механічні пошкодження.

Брелки з логотипом

Для виконання вашого замовлення потрібно близько 7 робочих днів, тому що полімерна смола на шильдах сохне 1-2 дні. Наше обладнання дозволяє гарантувати повнокольоровий друк фотографічної якості та чіткості. Якщо ви маєте готовий макет логотипу або іншого нанесення, ми готові негайно приступити до виконання вашого замовлення. Якщо ж макет у вас немає, то наші досвідчені дизайнери допоможуть вам у його створенні. Замовити макет у нас коштує 200 гривень. При створенні макета пам'ятайте, що розмір шильди менший за розмір металевого брелка. Наприклад, при розмірі брелока 40х26 мм розмір кольорової наклейки-шильди, де знаходиться логотип або інше зображення, має бути 30х20 мм.
Можливий тираж – від 10 до 1000 шт. Доставка вашого замовлення буде проведена точно у вказаний термін у будь-який населений пункт України.

7647

людина сьогодні переглянули цю категорію