Олівці з логотипом. Друк логотипу на олівцях Київ, ціна | Принт Маркет

Олівці з логотипом

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Замовити олівці з логотипом або друком рекламного слогану

У бізнесі дуже важливе поняття «логотип». Він запам'ятовується потенційними клієнтами і партнерами, визначає впізнавання бренду. З певного моменту, коли логотип вашої компанії починає працювати на вас, продукція буде приносити більший прибуток. Логотип можна наносити на футболки, чашки, значки, папки, бланки, але найкраще використовувати фірмові олівці з логотипом, ручки і блокноти. Під час ділових переговорів партнери будуть мимоволі кидати погляд на олівці з логотипом вашої компанії і автоматично запам'ятовувати його.

Також ручки та олівці з логотипом можна використовувати в якості презенту клієнтам, співробітникам або партнерам.

Для потреб будь-якої, навіть невеликої фірми, завжди знадобляться олівці з логотипом. Їх виготовлення не займе багато часу і грошей, а ефект буде відчутним. Олівець з логотипом має чисто практичне значення - його зручно носити постійно з собою, використовувати щодня для записів.

Є ще один аспект, в якому олівці з логотипом грають дуже важливу роль - престиж. Компанія, яка не тільки веде бізнес, а й хоче бути кращою в своєму сегменті ринку, не повинна забувати про своє реноме. Всі канцтовари, а особливо фірмові олівці, ручки і блокноти повинні бути промарковані логотипом. Якщо ви ще не зробили цього, дзвоніть нам і розміщуйте замовлення. Олівці з лого - одна з основ сучасної бізнес етики, без якої успішна побудова бренду компанії просто неможлива.

Друк логотипу на олівцях виконується методом тамподруку. Термін виготовлення олівців з нанесенням від 3 робочих днів. Print Market має можливість друкувати на олівцях в 1, 2 або більше кольорів.

Замовити олівці з нанесенням логотипу або написи можна на нашому сайті за допомогою форми онлайн замовлення, а також за телефонами, вказаними на сайті.

У компанії PrintMarket Ви можете замовити друк логотипу або тексту на еко олівці. На нашому сайті представлені моделі еко олівці з натурального дерева. Якщо Ви перебуваєте в Києві, Ви можете замовити олівці з доставкою. Якщо в інших містах, замовте друк на олівцях і ми доставимо їх в Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Одесу, Львів та інші міста за допомогою служби доставки Новій Пошті.

5410

людина сьогодні переглянули цю категорію